חיפוש באתר

פוליסות ביטוח בריאות של מגדל

תאריך: 15/01/2015 15:23

רוצה לעשות ביטוח? חייג/י: 072-330-4272

מטרתו של ביטוח בריאות בחברת מגדל, היא לאפשר למבוטחים את כל האמצעים לקבל את הפתרונות הרפואיים שידרשו להם. חוק ביטוח בריאות ממלכתי, אומנם מבטיח כיסויים לחלק מהטיפולים, אך כיסוי זה חלקי וחסר ובנוסף, ידוע שמערכת הבריאות הציבורית לא יכולה לספק תמיד את הפיתרון הטוב ביותר.
 
פוליסות ביטוח בריאות של מגדל מציעות מגוון כיסויים למצבים בריאותיים שונים, החל מפוליסה מיוחדת לחולי סוכרת, דרך ביטוחים לצרכי השתלות, או ניתוחים וכמה בפוליסת ביטוח סיעודי.

מגדל – ביטוח בריאות לחולי סוכרת

סוכרת היא אחת המחלות הכרוניות הנפוצות ביותר, זוהי מחלה פרוגרסיבית ומידי שנה היא גורמת לעיוורון, קטיעת גפיים, אי ספיקת כליות ובעיות רפואיות נוספות בקרב מאות חולים. מאחר ומדובר במחלה כרונית, הטיפול בה הוא טיפול מתמשך שדורש משאבים כלכליים משמעותיים.

לקריאה נוספת: תשלום חד פעמי במקרה של גילוי מחלה קשה!

להשוואה חכמה של מחירי ביטוח בריאות, לחץ כאן: ביטוח בריאות

ביטוח בריאות של מגדל לחולי סוכרת, מבטיח פיצוי כספי עד לתקרה של מיליון שקלים, במטרה להבטיח למבוטח את האמצעים הכלכליים שדרושים לו למימון הטיפולים הרפואיים ושמירה על איכות חייו וחיי המשפחה. הפיצוי ניתן בהתאם לסוג הנזק, במקרים הבאים:

מגדל – ביטוח בריאות עולמי לניתוחים

תוכנית הביטוח "ניתוח עולמי" של מגדל מבטיחה כיסוי לכל סוגי הניתוחים בארץ ובחו"ל. המבוטח רשאי לבחור את רופאיו ואת בתי החולים בהם ברצונו להיות מטופל, בארץ, או בעולם. דוגמאות לכיסויים הכלולים בפוליסת ביטוח בריאות זו:

כיסויים ופיצויים למקרים מיוחדים:

קיראו גם בנושא: ביטוח מיוחד לחולי לב

מגדל – ביטוח בריאות למשפחה

תוכנית ביטוח בריאות למשפחה של מגדל, "בריאות 10", מבטיחה כיסוי לכל בני המשפחה, למגוון צרכים רפואיים. הפוליסה מבטיחה כיסוי מלא וללא השתתפות עצמית למגוון ניתוחים שכיחים בארץ ובחו"ל, כיסוי לתרופות שאינן כלולות במסגרת סל שירותי בריאות, כיסוי להשתלות וקצבה חודשית למשך שנתיים לאחר ניתוחי השתלת איברים, קצבה חודשית למקרים של אובדן כושר עבודה, פיצויים במקרה של פטירה כתוצאה מאחד הניתוחים המכוסים על ידי החברה ועוד.

להשוואה חכמה של מחירי ביטוח בריאות, לחץ כאן: ביטוח בריאות

רוצה לעשות ביטוח? חייג/י: 072-330-4272