תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

ביטוח מיוחד לימאים ומשיטיי יאכטות

יציאה לים על סיפון של יאכטה או סירה מבטיחה הרפתקאות וחוויות רבות, אך גם טומנת בחובה סיכונים ומכשולים לא מעטים.

שייטים וימאים מקצועיים שנמצאים בלב הים לפרקי זמן ממושכים, צריכים להביא בחשבון תאונות, פציעות ומחלות שונות שהנן תולדה בלתי כמעט בלתי נמנעת של השהות בלב ים הרחוקה מהיבשה.

נזקי בריאות ימיים יכולים להתרחש על כלי שיט שונים – גם קטנים ופשוטים – וחשוב לדעת שביטוח הבריאות הממלכתי הסטנדרטי אינו מסוגל לענות על הצרכים המיוחדים של מי שנמצא בים לעתים קרובות.

כדי להבטיח כיסוי ביטוחי בכל מקרה של פגיעה על כלי שיט, יש לרכוש פוליסת ביטוח בריאות פרטית, ולוודא כי היא מבטיחה כיסוי מימוני בכל מקרה של פגיעה על כלי שיט או בתוך הים.

הביטוח הפרטי נדרש לכל מקרה של צורך בטיפול רפואי לא שגרתי, כזה שאינו נכלל בסל הביטוחי של קופות החולים. במקרה של שייטים, גם הביטוח הקולקטיבי המסופק על ידי קופות החולים – הביטוחים המשלימים למיניהם – אינו מספק הגנה מפני פגיעות ופציעות לא שגרתיות בלב ים.

מה מכסה ביטוח בריאות ימי?

ביטוח בריאות לימאים ולשייטים מכסה טיפולים במחלות ובפציעות האופייניים לשהייה על כלי שיט. מקרים של נפילה לים, פגיעה מחיות ים, הידבקות במחלות בשל מגע עם אוכלוסיות ואזורי מחיה שונים, פגיעה מכלי שיט ופציעות "רגילות" המתרחשות על כלי השיט או בים ודורשות פינוי מיידי. הביטוח יכסה פינוי באמצעות כלי שיט או מסוק לצורך קבלת טיפול רפואי דחוף.

קראו גם על: פוליסת ביטוח למקרה מוות

ביטוח רפואי לימאים כולל גם ביטוח בריאות לחו"ל, שכן חלק מהזמן הם שוהים בתחומי המים הטריטוריאליים של מדינות אחרות ועל כן אינם מכוסים על ידי הביטוח הרפואי הישראלי.

כדי למנוע מצב של פגיעה בחו"ל, שתצריך תשלום גבוה מאוד עבור טיפול רפואי פרטי, יש להצטייד מבעוד מועד בביטוח שיכסה אשפוז, תרופות וטיפול מחוץ לתחומי ישראל. הביטוח הרפואי לחו"ל כולל גם עלויות של הטסה לארץ לצורך קבלת טיפול או ניתוח.

לקריאה נוספת: ביטוח בריאות לחופשת סקי

כמו כן, ביטוח בריאות ימי מספק מענה לצרכים ייחודיים, כגון תחרויות שיט, וכיסוי למקרים קיצוניים (אסונות טבע, רעידות אדמה).

קיים גם ביטוח לצוללנים – לחובבנים, למקצוענים ו/או לצורך טיפול בכלי השיט; ביטוח כזה מכסה נזקים אפשריים שעלולים להיגרם כתוצאה מהצלילה.

איפה רוכשים את הביטוח?

חברות הביטוח השונות מציעות פוליסות מגוונות ופרטניות המתאימות לצרכים שונים, אך לא בכל חברה ניתן למצוא את חבילת הביטוח המתאימה לך.

לפני רכישת הפוליסה יש להבטיח כי הגדרות הביטוח מתאימות בצורה הספציפית ביותר לכלי השיט שבבעלותך, לסוג הפעילות שנעשית עימו, למיקום הגיאוגרפי ולפרקי הזמן שבהם נעשה שימוש בכלי השיט ולסכנות הייחודיות הכרוכות בשימוש בו.

הגדרה מדויקת ככל האפשר של צרכיך הייחודיים תבטיח כיסוי מקסימלי של הוצאות טיפול ואשפוז במקרה של פציעה או מחלה, ותמנע נפילה "בין הכסאות" בזמן אמת.

קראו באתר ביטוח בריאות על: ביטוח לספורטאים מקצועיים ולחובבי ספורט

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו