תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

ביטוח בריאות - מה מציעים לך?

אסור לטעות ולחשוב כי ביטוח בריאות ממלכתי, שאותו אנו משלמים מדי חודש במשכורותינו מכסה את ההוצאות להן נזדקק במצבים לא שגרתיים. טעות נפוצה זו מובילה לעיתים קרובות למצבים בהם נאלצים לשלם סכומי עתק עבור ניתוחים מסובכים אשר אינם מכוסים על ידי סל הבריאות.

לעיתים אף נוצרים מצבים גרועים מכך, כאשר אין באפשרות המטופל לממן את הטיפול הרפואי לו הוא נזקק. ביטוח בריאות משלים נשמע לפעמים כמותרות אשר אין בהן צורך ממשי, אך במחשבה קדימה, נושא זה הוא אלמנטארי לכל אדם.

לחצו לקבלת הצעה לביטוח בריאות מותאם אישית עבורכם

פרטי או משלים?

מה הם הדגשים אותם יש לבדוק לפני רכישת ביטוח בריאות? השוק מציע כיום שני סוגים עיקריים של ביטוחי בריאות, ביטוח פרטי, וביטוח קולקטיבי. הביטוח הקולקטיבי הוא הביטוח המשלים הנמכר לנו על ידי קופות חולים. הכיסוי הניתן על ידי ביטוח זה מוגבל, אך מומלץ לרכישה עבור מי שאין באפשרותו לרכוש ביטוח פרטי.

ביטוח פרטי מאפשר מימון של הוצאות רבות הכרוכות בביצוע ניתוחים בחו"ל, התייעצות עם רופאים אשר אינם רשומים בקופת החולים, ועוד שירותים רבים נוספים, אשר אינם מכוסים על ידי הביטוח הקולקטיבי המוצע על ידי קופות החולים.\

לקריאה נוספת: שירות בריאות נוסף – שב''ן

סיעודי - כדאי גם לצעירים

כאשר המטופל מגיע למצב בו הוא נזקק לטיפול סיעודי צמוד מידי יום למשך שגרת חייו, ידאג הביטוח לכסות הוצאות אלו על ידי הפרשת קצבה חודשית, מעבר לתשלום המזערי אותו המבוטח מקבל על ידי הביטוח הלאומי.

על פי רוב, פוליסה המכסה מקרה סיעודי תדאג לכסות גם הוצאות ראשוניות שלאחר המקרה המוביל למחלת המבוטח, כגון רפלקסולוגיה, או כל הליך שיקומי אחר.

חשוב לזכור כי גם אדם צעיר יכול להגיע למצב סיעודי בעקבות תאונה או מחלה קשה. עלותה של ביטוח סיעודי לאדם צעיר היא נמוכה מאוד ומומלצת לרכישה.

לקריאה נוספת: ביטוח סיעודי של קופות החולים

גבר בן עשרים ישלם כשבעים שקלים לרכישת פוליסה סיעודית אשר תפצה אותו בסכום של כ-10,000 שקלים לכל ימי חייו, ואילו גבר בן שישים וחמש ישלם כתשע מאות שקלים עבור פוליסת ביטוח בריאות באותם תנאים בדיוק.

תרופות שאינן כלולות בסל

ביטוח תרופות נועד לסייע למטופל לממן תרופות אשר אינן כלולות בסל הבריאות, כאלה ישנן כיום לא פחות מ-430 תרופות, כולן מצילות חיים. לאחרונה פורסם כי משרד הבריאות מתעתד להכניס עוד מאה שמונים ואחת תרופות, שלא ניתן היה להכלילן עד כה עקב הקיצוצים בתקציב המדינה.

לקריאה נוספת: בקרוב: נשלם פחות כסף על תרופות שבסל הבריאות

פוליסות ביטוח תרופות מכסות עד למיליון שקלים לערך ותקופת הביטוח היא לכל החיים. התנאי לקבלת תרופות מחברת הביטוח הוא אי הימצאותן בסל הבריאות ועלות ההשתתפות העצמית בהוצאה על תרופות אלו נעה בין חמישה לחמישה עשר אחוז מעלותן.

הביטוח הממלכתי - מקיף אך לא מספיק

ביטוח בריאות ממלכתי אמנם מקיף, אך אינו נותן פיתרון במצבים בהם נזקק המבוטח לתרופות אשר אינן כלולות בסל הבריאות, התייעצות עם רופאים בבתי חולים ללא הפנייה מקופות החולים, שימוש בשירותים של מעבדות ומכונים אשר אינם רשומים אצל קופת החולים בהן רשום המטופל. 

הביטוח הממלכתי אינו נותן פתרונות גם עבור בחירה אישית של המנתח בעת הצורך, קבלת טיפול רפואי בחו"ל כאשר ניתן לקבל את הטיפול בארץ, או כאשר קופת החולים אינה מאשרת את קבלת הטיפול הרפואי בחו"ל, כיסוי הוצאות השהייה והוצאות רבות אחרות. בנסיבות אלו אנחנו ממליצים לרכוש פוליסת ביטוח בריאות לכם וליקירכם על מנת להקדים תרופה למכה ולהשתמש בה בעת הצורך.

לקריאה מעניינת נוספת:

הנחות ברכישת ביטוח בריאות

מהו ביטוח חיים ומי זקוק לו

מה עדיף - פרמיה חודשית או מס בריאות?

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו