תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

פוליסת ביטוח רפואי יש לך?

חדשות לבקרים מתפרסמות בעיתונות כתבות על חולים שידם אינה משגת לממן את הטיפול הרפואי הדרוש להם. איך זה קורה?

שירותים רפואיים רבים במדינת ישראל ניתנים במסגרת ביטוח הבריאות הממלכתי, אולם לעיתים קרובות כיסויו של ביטוח זה אינם מספיקים ובהיעדר ביטוח רפואי פרטי – רבים נותרים לעמוד מול שוקת שבורה וללא יכולת כלכלית לכסות את עלויות הטיפול הרפואי הדרוש להם.

ביטוח רפואי פרטי, למעשה, מאפשר למבוטח לדאוג מראש לעתידו ולעתיד בני משפחתו. כך שבכל צרה שלא תבוא, הוא יוכל להיות סמוך ובטוח כי לשירותו יעמדו מוסדות רפואיים מהשורה הראשונה ולהכל יהיה כיסוי במסגרת פוליסת הביטוח.

אילו כיסויים כולל ביטוח רפואי?

מדובר בשוק תחרותי וחברות מבטחות שונות מציעות פוליסות עם תנאים שונים ובעלויות משתנות. מטבע הדברים, כל חברה שואפת להציע לקהל מבוטחיה את המוצר האטרקטיבי ביותר. אולם, ישנם כיסויים יחסית נפוצים ולהלן חלקם:

תרופותכיסוי ביטוחי לתרופות שאינן כלולות בסל שירותי הבריאות הממלכתי. לעיתים יינתן כיסוי מלא ולעיתים חלקי – כך שהמבוטח נדרש להשתתפות עצמית.

ניתוחים – כיסוי הוצאות עבור ניתוחים הוא תחום גמיש, כלומר ניתן לראות כי מגוון פוליסות ביטוח רפואי מציעות היקפים שונים של כיסוי הוצאות ותנאים. בחלק מהפוליסות כיסוי נרחב עבור כל סוגי הניתוחים ואילו באחרות רשימה מוגדרת מראש.

טיפולים רפואיים מיוחדים וניתוחים בחו"ל – גם לנושא של טיפולים רפואיים וניתוחים מיוחדים המתבצעים בחו"ל, יש התייחסות במרבית הפוליסות, כאשר ביטוח רפואי כזה לרוב יכסה גם הוצאו שהייה, טיסות והוצאות נוספות הכרוכות בהליך הרפואי.

השתלות איברים – תחום נוסף הדורש התייחסות מיוחדת במגוון פוליסות ביטוח רפואי, הוא נושא השתלות האיברים. מדובר לא רק בעלויות הניתוח, לעיתים גם תהליך איתור התורמים, הטסת האיבר (אם התורם מחו"ל) וכיו"ב כרוכים בהוצאה כספית בלתי מבוטלת.

ביטוחים רפואיים משלימים של קופות חולים

לצד מגוון מוצרי ביטוח רפואי שמשווקות החברות הפרטיות, גם קופות החולים מציעות למבוטחיהן לרכוש פוליסת ביטוח רפואי משלימה (שב"ן).

מבוטחי שב"ן יוכלו ליהנות מסל שירותים רחב יותר, שכולל שירותי בריאות ותרופות שאינם כלולים בסל הממלכתי. כל זאת, ללא תשלום או בהשתתפות עצמית נמוכה יחסית.

קראו בהרחבה על: סל שירותי בריאות

פער המחירים בין ביטוחי השב"ן לבין פוליסות ביטוח רפואי של חברות פרטיות אינו גבוהה, בייחוד אם יש באפשרותכם לרכוש פוליסה משפחתית או ביטוח קולקטיבי דרך מקום עבודתכם או מקום עבודתו של בן משפחה אחר.

השוואת מחירי ביטוח רפואי

כאמור, מדובר בשוק תחרותי וחשוב לערוך השוואת מחירים חכמה. כיום, רשת האינטרנט מאפשרת לכם להשוות מחירי ביטוח רפואי בקלות וביעילות, ללא צורך לכתת רגליים ולקיים פגישות עם סוכנים רבים.

קראו על: הנחות בביטוח בריאות בחברות השונות

פנו אלינו עוד היום ותנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם, מלאו פרטיכם בטופס השוואת המחירים ואנו נשיג עבורכם את הצעות המחיר המשתלמות ביותר, לפוליסת ביטוח רפואי איכותי - שיתאים בדיוק לצרכים שלך!

לקבלת הצעת ביטוח משתלמת במיוחד ליחצו: צור קשר

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו