תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

מידע על פוליסות ביטוח בריאות של אורנים

סוכנות לביטוח אורנים היא עסק משפחתי שנוסד בשנת 1983.

הסוכנות מספקת שירותי ביטוח בענפיי הביטוח המרכזיים, הן ללקוחות פרטים והן למוסדות, ועובדת עם חברות הביטוח הגדולות.

עמוד זה אינו מייצג ואינו קשור לסוכנות / חברת הביטוח.

בין השאר מתמחה סוכנות הביטוח בבניית פוליסות ביטוח בריאות ייחודיות בהתאם לצרכיו של הלקוח וליכולותיו הכלכליות.

הסוכנות עובדת עם חברות הביטוח הגדולות בישראל: הפניקס, מגדל, כלל ביטוח וחברות אחרות ומציעה ללקוחותיה את פוליסת הביטוח הרפואי המתאימה להם ביותר, לעיתים תוך שילוב של כמה חברות ביטוח.

דוגמאות לפוליסות ביטוח רפואי שונות שהסוכנות מספקת:

ביטוח ניתוחים, טיפולים מיוחדים והשתלות - במסגרת תוכנית זו מוצעות שלוש אפשרויות ביטוח מרכזיות:

ביטוח אחריות מלאה – כיסוי לניתוחים ולהשתלות בארץ ובחו"ל. השתלות: לב, כבד, ריאה, מח עצם, כליה, לבלב, מעי, שחלות והשתלת מח עצם עצמית. יעוץ רפואי, שירותים אמבולטוריים ורפואה משלימה.

אחריות מורחבת – ביטוח מקיף לכל סוגי הניתוחים וכיסוי לא מוגבל של השתלות וטיפולים אחרים בחו"ל ללא השתתפות עצמית של המבוטח. נוסף לכך, ביטוח זה מכיל רבדים בסיסיים של כיסוי טיפולים מיוחדים, תרופות שאינן בסל הבריאות ושירותים אמבולטוריים הכוללים התייעצויות עם רופאים מומחים, בדיקות הריון, בדיקות סקר מנהלים, בדיקות C.T  ו- M.R.I וכיסויים אחרים.

ביטוח הכולל בנוסף להשתלות, לניתוחים ולטיפולים מיוחדים גם אחריות שר"פ בהדסה.

לקריאה נוספת: מה מציע סל הבריאות לנשים בהריון?

ביטוח מחלות קשות: ביטוח זה כולל פיצוי כספי בעת מחלה קשה או אירועים קשים אחרים וגם בעת הצורך לפי דרישה אחריות לילדים. הפוליסה המותאמת לילדים כוללת כיסוי בלתי מוגבל של ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות איברים וכיסויים אחרים. 

ביטוח סיעוד: פוליסת ביטוח הכוללת פיצוי כספי שוטף לצורך מימון טיפול סיעודי ואחריות לעתיד. זוהי תוכנית מקיפה שמטרתה להשלים ולהעניק כיסוי נוסף על זה הניתן בקופת החולים, כולל אחריות לצעירים עד גיל שישים.

ביטוח תרופות שאינן נכללות בסל התרופות: ביטוח זה כולל כיסוי של תרופות שאינן חלק מרשימת התרופות הכלולות בסל הבריאות בהתאם לחוק הבריאות הממלכתי או שאינן מכוסות כאשר ההגדרה הקבועה בסל התרופות איננה כוללת תחתיה את מקרה המבוטח.

קיראו בהרחבה על: הפחתת השתתפות עצמית בקניית תרופות

ביטוח ביקור רופא 24 שעות ביממה, ייעוץ רפואי מיוחד במקרה של מחלות קשות, שירותי חירום ועזרה ראשונה ושירותי סיוע וייעוץ פסיכולוגי חינם באמצעות מוקד טלפוני.

ביטוח "משלים למשלים" המיועד להשלים את שירותי הבריאות המשלימים הניתנים על ידי קופות החולים השונות.

ביטוח מסוג זה מיועד לבעלי ביטוח משלים והוא מכסה תחומים שאינם מכוסים במסגרת הביטוחים המשלימים של קופות החולים, וכולל גם כיסוי העלות של ניתוחים פרטיים המבוצעים בבתי חולים פרטים בהתאם לבחירתו של המבוטח. המבוטח יכול בעת הצורך לבחור את הרופא המנתח ואת הצוות הרפואי הנלווה.

ביטוח כללי למשפחה הכולל גם השתתפות בטיפולי שיניים ושירותים רפואיים נוספים בהתאם לתוכניות יחודיות המוצעות על ידי חברות הביטוח השונות, ובהתאם לצרכיו ולרצונותיו של הלקוח.

לסיכום, סוכנות הביטוח תעצב במיוחד עבורכם פוליסת ביטוח רפואי שתתאים הן לצרכים הרפואיים שלכם והן ליכולת הכלכלית שלכם.

לקבלת הצעות משתלמות לרכישת ביטוח בריאות, לחצו כאן: ביטוח בריאות

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו