תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

ביטוח המעניק פיצוי כספי במקרה של גילוי מחלה

החיים מלאים הפתעות, יום אחד אתה בריא ושמח, צועד יד ביד עם אשתך והילדים ושנייה אחרי זה אתה נכה עקב תאונת דרכים, תאונה בבית, מחלה כרונית, מחלה סופנית וכדומה.

ביטוח בריאות למקרים של מחלות קשות מיועד בדיוק לאותם מקרים, בהם החיים הפנו לנו את הגב ומאנשים בריאים ומתפקדים הפכנו לחולים.

הביטוח נרכש בחברות הביטוח השונות, בהן נחתם חוזה בו מוסכם על סכום ביטוח מוסכם מראש המוגדר כפיצוים במקרים של אירועים רפואיים קשיים ו\או מחלות קשות אשר אירעו למבוטח במהלך חייו ובזמן היותו מבוטח.

הביטוח נותן ביטחון לאדם החולה ולבני משפחתו, אשר אולי תלויים כלכלית באדם החולה כמפרנס, שמעתה אינו יכול יותר לכלכל אותם.

במקרה של גילוי מחלה קשה בגופו של אדם, חברת הביטוח תשלם סכום כסף חד פעמי למבוטח, בהתאם לתנאים שנקבעו בפוליסת הביטוח. שימו לב כי גובה הפיצוי תלוי בהכרח בפרמיה החודשית שאותה בחר המבוטח לשלם.

להלן דוגמאות מפוליסת הביטוח למקרה מחלות קשות:

אי ספיקת כבד פולמיננטית (Fulminant Hepatic Failure) הינה מחלה כרונית אשר מאופיינת על ידי הקטנה בנפח הכבד' נמק מפושט בכבד, ירידה חדה בבדיקות הדם של תפקודי הכבד, צהבת, מעמיקה, אנצפלופטיה כבדית, דמום בלתי נשלט, אי ספיקת כליות על רקע מחלת הכבד ותסמונת הפאטו-רנאלית.

איבוד גפיים Loss of Limbs כתוצאה מתאונה או מחלה.

אנמיה אפלסטית Aplastic Anemia המצריכה לפחות אחד מהטיפולים הבאים: עירוי מוצרי דם, מתן חומרים ותרופות המעודדים צמיחת מוח עצם, מתן חומרים ותרופות המדכאים את המערכת החיסונית, השתלת מוח עצם.

גידול שפיר של המוח Benign Brain Tumor בתנאי שאושר על ידי בדיקת MRI או CT.

השתלת איברים Organ Transplantation כגון: כליה, כבד, מוח עצם, לב, ריאה, לב-ריאות, לבלב ועוד. 

טרשת נפוצה (Multiple Sclerosis) האבחנה תקבע על ידי נוירולוג מומחה.

חירשות Deafness כאשר האדם סובל מאובדן מוחלט ובלתי הפיך. האבחנה תקבע על ידי רופא מומחה.

כוויות קשות Severe Burns כאשר האדם סובל מכוויות מדרגה שלישית.

סרטן Cancer, ישנם מקרים בהם הביטוח אינו כולל, כגון: גידולים המאובחנים כשינויים ממאירים, מלנומה ממאירה דרגה 1A, כאשר האדם החולה בסרטן חולה גם באיידס, לויקמיה לימפוציטית כרונית (C.L.L) ועוד.

לקריאה נוספת: ביטוח בריאות עם כיסוי לצרכיהם של חולי סרטן

אילמות, אובדן דיבור Loss of Speech

אי ספיקת כליות כרונית Chronic Renal Failure, כאשר האדם סובל מחוסר תפקוד כרוני, בלתי הפיך, של שתי הכליות.

דלקת חיידקית של קרום המוח (Bacterial Meningitis) במקרים בהם המבוטח אינו מסוגל לבצע באופן לפחות שלוש מתוך שש הפעולות הבאות: שליטה על סוגרים, ניידות, לקום, לשכב, להתרחץ, לאכול ולשתות, להתלבש ולהתפשט. לתקופה של מינימום שלושה חודשים.

מחלת כבד סופנית (שחמת) Cirrhosis כאשר המבוטח סובל לפחות בשלושה תסמינים הללו: צהבת, מיימת, שחמת, אנצפלופטיה כבדית, יתר לחץ דם שערי.

עיוורון מוחלט בשתי העיניים.

ישנן כמובן מחלות נוספות המוגדרות כ"מחלות קשות" לעניין פוליסת הביטוח הרלוונטית.

לקריאה נוספת: ביטוח למקרה מוות

בכל מקרה, כל המחלות המכוסות במסגרת פוליסת הביטוח צריכות להיות מאובחנות ומאושרות על ידי רופא מומחה ובכל המחלות יש צורך בעמידה בתנאים מסוימים של הימצאות תסמיני מחלה על מנת לקבל את פיצוי הביטוחי.

לחצו כאן להשוואת מחירי ביטוח

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו