תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

פוליסת ביטוח בריאות של איילון

למרות שאין מי שיחלוק על חשיבותו של חוק ביטוח בריאות ממלכתי ועל זכאותם של אזרחי המדינה לקבל סל שירותי בריאות, מדובר בכיסוי בסיסי ביותר.

כיסוי זה אינו כולל אפשרות לבחור במנתח פרטי, בית חולים פרטי, אינו נותן כיסוי לכל ההוצאות להן נדרשים חולים בגין טיפולים רפואיים, תרופות, מכשור רפואי, אשפוז ועוד.

עמוד זה אינו מייצג ואינו קשור לסוכנות / חברת הביטוח.

לכן עולה הצורך ברכישת ביטוח בריאות פרטי. קבוצת איילון, מציעה מגוון רחב של ביטוחי בריאות, המעניקים כיסוי במצבים שונים.

איילון ביטוח בריאות – מרשם זהב

תוכנית ביטוח בריאות של איילון – מרשם זהב, מעניקה כיסוי מלא לכל ניתוח שיבוצע על ידי רופאים ובבתי חולים הנמצאים בהסדר עם חברת איילון.

בנוסף, על מנת למנוע כפל ביטוחים, מאפשרת החברה פיצוי למנותחים במסגרת קופות חולים שלא יתבעו את החברה, בסך 50% מטופס ההתחייבות של הקופה ופיצוי של 700 ₪ לכל יום אשפוז.

כמו כן, לרשות המבוטחים אפשרות לעבור ניתוחים מורכבים והשתלות בחו"ל, עבור השתלה יינתן כיסוי על לתקרה של 5,000,000 ₪ ועבור ניתוחים מורכבים 500,000 ₪.

אם המבוטח יממן השתלה, או ניתוח בחו"ל שלא באמצעות חברת איילון – יזכה לפיצוי בסך 100,000 ₪ להשתלה ו – 25,000 ₪ לניתוח.

לקריאה נוספת: תשלום חד פעמי במקרה של גילוי מחלה קשה!

איילון ביטוח בריאות – פורטה זהב

פורטה זהב הנה תוכנית ביטוח בריאות בחברת איילון, המיועדת להעניק כיסוי ביטוחי לכל בני המשפחה, במחיר תחרותי. הפוליסה מכסה הוצאות עבור רשימת ניתוחים שכיחים המבוצעים באופן פרטי, השתלת איברים וטיפולים רפואיים בחו"ל.

בנוסף, הכיסוי הביטוחי כולל הוצאות עבור התאמת איברים להשתלה, טיפולי המשך, הוצאות נסיעה ואשפוז בחו"ל, חוות דעת של רופא מומחה בחו"ל ועוד.

איילון ביטוח בריאות משלים שב"ן

תוכנית ביטוח הבריאות – משלים שב"ן של חברת איילון, מעניקה כיסוי ביטוחי לכל ניתוח, לאחר שהמבוטח ממצה את כל זכויותיו בפוליסת הביטוח של קופת החולים בה הוא חבר.

לרשות המבוטחים אפשרות לעבור ניתוחים מורכבים והשתלות בחו"ל, עבור השתלה יינתן כיסוי על לתקרה של 5,000,000 ₪ ועבור ניתוחים מורכבים 500,000 ₪.

אם המבוטח יממן השתלה, או ניתוח בחו"ל שלא באמצעות חברת איילון – יזכה לפיצוי בסך 100,000 ₪ להשתלה ו – 25,000 ₪ לניתוח.

קיראו גם על: ביטוח בריאות לקשישים ובני גיל הזהב

כיסויים נוספים שמעניקה פוליסת ביטוח בריאות זו, כוללים עלויות פיזיותרפיה, אחות פרטית, התייעצות עם מנתח, שירותי הסעה באמבולנס בעת הצורך, ניתוחים בחו"ל, הוצאות שיקום לאחר ניתוחים מסוימים, הוצאות שהייה בחו"ל וניתוחים פלסטיים לאחר תאונות דרכים. פיצויים מיוחדים יינתנו בהתאם לתנאי הפוליסה במקרים מיוחדים כמו חו"ח מוות, או מצב סיעודי כתוצאה מניתוח.

לקבלת הצעות ביטוח בריאות משתלמות, שמתאימות לכם בדיוק
לחצו כאן: ביטוח בריאות

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו