תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

פוליסת ביטוח בריאות של הראל

ביטוח בריאות של חברת הראל, מציע מגוון תוכניות בהתאמה לצרכיו ויכולותיו הכלכליות של כל מבוטח. הכיסויים שמציעה פוליסת ביטוח בריאות של חברת הראל, יכולים לנוע מכיסוי רפואי בסיסי, לכיסוי ניתוחים מורכבים בחו"ל, השתלות ותרופות יקרות שאינן כלולות במסגרת סל שירותי בריאות.

בנוסף, מגוון תוכניות ביטוח בריאות של הראל, מציעות כיסוי ביטוחי גם לבעלי פוליסות ביטוח בריאות אחרות, כמו ביטוח משלים של קופות חולים וכדומה, מבלי שייווצר מצב של כפל ביטוחים והלקוח יידרש לשלם כספים מיותרים.

עמוד זה אינו מייצג ואינו קשור לסוכנות / חברת הביטוח.

ביטוח בריאות הראל – מטריה ניתוחית

מגוון רחב של פוליסות ביטוח בריאות הקיימות בשוק הביטוחים הפרטיים נותנות כיסוי להוצאות עבור ניתוח, כמו עלות של רופא מנתח, אשפוז בבית חולים, שירותיה של אחות פרטית ועוד.

אולם, לעיתים נדרשים חולים להוצאות נלוות רבות ונותרים לעמוד מול שוקת שבורה כאשר אין בידיהם את האמצעים הכלכליים למימון התייעצות נוספת וקבלת חוות דעת שנייה של מומחה, נסיעות מיוחדות, כיסוי עבור פגיעה ביכולת ההשתכרות שלהם ועוד.

לקבלת הצעה משתלמת לביטוח בריאות, לחץ כאן: ביטוח בריאות

"מטריה ניתוחית", הנה תוכנית ביטוח בריאות ייחודית של חברת הראל והיא מעניקה פיצוי כספי קבוע למימון ההוצאות השונות. הפיצוי הכספי מובטח עבור כל ניתוח, "קטן", או "גדול" וניתן בנוסף לכספים שתתבעו על פי פוליסות אחרות שברשותכם. את הפיצוי ניתן לקבל מראש במקרים בהם נדרשים לכם הכספים לצורך מימון הניתוח.

ביטוח בריאות הראל ש.ר.פ

ביטוח בריאות ש.ר.פ של הראל, הנו ביטוח בסיסי, המאפשר כיסויים מגוונים במחיר יחסית אטרקטיבי.

הכיסויים השונים כוללים ניתוחי השתלת איברים בארץ ובחו"ל, שירותי ייעוץ רפואי, תרופות יקרות שאינן כלולות בסל הבריאות, שירותים רפואיים שונים, שירותי רפואה מונעת, מנוי שח"ל לנפגעי אירוע לב, מנוי למאגר מידע רפואי ועוד.

קיראו בהרחבה על: הפחתת דמי השתתפות עצמית ברכישת תרופות

לתוכנית ביטוח זו, קיימות אפשרויות הרחבה רבות. הראל ביטוח מציעה מגוון רחב של פוליסות ביטוח בריאות, שמהוות הרחבה לפוליסה הבסיסית ולמעשה, כל מבוטח יכול להתאים לעצמו ביטוח בריאות אופטימאלי לצרכיו ויכולותיו הכלכליות.

הראל ביטוח בריאות – ש.ר.פ ילדים

בנוסף, חברת הביטוח הראל מציעה פוליסת ביטוח בריאות לילדים. הפוליסה מעניקה כיסוי רחב לניתוחים שונים, יעוץ רפואי, השתלות וניתוחים מיוחדים בחו"ל, תרופות יקרות שאינן בסל הבריאות, שירותים רפואיים שונים בבית הלקוח, רפואה מונעת ועוד.

ביטוח בריאות ילדים מעניק הרחבה מיוחדת לצרכי ניתוחים, הכוללת שכר של מנתח פרטי, רופא מרדים, הוצאות אשפוז, אחות פרטית, אמבולנס ופיצוי כספי במקרים בהם הניתוח בוצע במערכת הבריאות הציבורית, או בהשתתפות קופת חולים בהוצאות.

קיראו על: ביטוח בריאות לתינוק שזה עתה נולד

ביטוח סיעודי של הראל

עם העלייה בתוחלת החיים, גדל הסיכוי להגיע למצב סיעודי ואומנם חוק הסיעוד דואג לשלומם של אנשים הסובלים ממוגבלויות שונות, אך אינו מכסה את רוב צרכיהם.

ביטוח סיעודי של הראל מאפשר לכם לוודא כי בעת בה יעלה הצורך, יהיו בידכם כל האמצעים הכלכליים הדרושים בכדי לחיות בכבוד ולא להפוך לנטל כלכלי על בני משפחתכם.

לקריאה נוספת: ביטוח פסיוני

דמי הביטוח ניתנים בנוסף וללא קיזוזים עם ביטוחים אחרים, כמו ביטוח לאומי, משלים, או פרטי. הכיסוי כולל מטפלת למצב טרום סיעודי – לפני שזכאותכם הוכרה על פי ביטוחים אחרים שרכשתם, בדיקת הערכה קוגנטיבית, ייעוץ בנושא סיעוד וזכאות לשירותים שונים, מטפלת סיעודית ישראלית, שעלות שירותיה היא 35 ₪ לשעה, ייעוץ רפואי ופסיכולוגי, אספקת מוצרים רפואיים לבית המבוטח ועוד.

לקבלת הצעות מחיר משתלמות לביטוח בריאות לחץ כאן: ביטוח בריאות

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו