תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

יש לך ביטוח שמכסה תרופות יקרות?

טוב שיש ביטוח תרופות פרטי! למה אתם שואלים? מדי שנה בשנה חוזרות על עצמן כותרות העיתונים – בתום שעות ארוכות של דיונים, בין נציגי האוצר למשרד הבריאות, פורסמו שמות התרופות שנכללות בסל הבריאות.

סל זה כולל מספר גדול של תרופות עבור שלל מחלות ומצבים רפואיים ותודות לו אלפי ישראלים זוכים לטיפולים מסובסדים מדי שנה בשנה. אולם לא פחות מהופעתן של תרופות שונות בסל הבריאות בולטות בהעדרן תרופות רבות שמסיבות שונות לא נכנסו אליו.

משמעות היעדרותן של תרופות אלו מסל הבריאות הוא שאלפי ישראלים לא יוכלו לקבל את התרופות להן הם כה זקוקים. מחירן של תרופות אלו עשוי להאמיר לעיתים למחירים שאינם נגישים לאדם מהישוב – מאות, אלפי ואף עשרות אלפי שקלים לטיפול.

לאור כל זאת, טוב שיש ביטוח תרופות פרטי, המגיע בדרך כלל כתוספת לפוליסת ביטוח בריאות סטנדרטית אך כמובן שניתן לרכוש פוליסה ביטוחית לכיסוי תרופתי גם ללא תנאים וללא כל קשר.

ביטוח תרופות פרטי – כדי שכולנו נהיה בריאים

ביטוח תרופות פרטי הוא הפתרון האידיאלי לכיסוי בריאותי במדינת ישראל. בסופו של דבר אין לדעת מתי יגיע יום סגריר ואיזו מחלה או מצב רפואי עשויים חס וחלילה לפגוע בנו או באהובינו. סל התרופות הממשלתי מכסה אחוז ניכר מהתרופות להן אנו עשויים להזדקק.

לקריאה נוספת: ביטוח לתרופות מצילות חיים שאינן בסל הבריאות

אולם, הוא רחוק מלהבטיח כיסוי מושלם. קיימות מאות תרופות אשר מטפלות באין ספור מחלות שאינן כלולות בו. ביטוח תרופות פרטי הוא למעשה השלמת הכיסוי הרפואי, לכל צרה שלא תבוא.

ביטוח שכזה מבטיח שבעת הצורך המבוטח יקבל את התרופות והטיפולים להם הוא זקוק, גם אם הם אינם מופיעים בסל התרופות וגם אם מחירם מצטבר למאות אלפי ואף מיליוני שקלים. באופן זה, תמורת תשלום חודשי צנוע ונגיש לכל כיס יכול כל אחד מאיתנו להבטיח את בריאותו שלו, של משפחתו ושל יקיריו.

קיראו בהרחבה: הפחתת דמי השתתפות עצמית ברכישת תרופות שבסל הבריאות

באיזה ביטוח תרופות פרטי כדאי לך לבחור?

כיום קיימות מספר חברות אשר מספקות ביטוח תרופות פרטי ולכל אחת מהן פוליסות, מחירים ותנאים שונים במעט מהאחרות. לכן אנו ממליצים כמו תמיד לערוך השוואת מחירים ותנאים - לפני שמחליטים לרכוש פוליסה מחברה כזאת או אחרת.

אף על פי כן, לפני שבוחרים ביטוח כזה או אחר חשוב לשים לב שמספר מאפיינים מהותיים יופיעו בו. בראש ובראשונה יש לשים לב שהפוליסה מתחייבת לכסות כל טיפול נדרש שאינו מופיע בסל התרופות.

מומלץ גם לוודא שהפוליסה מכסה תרופות ניסיוניות או כאלו שעדיין לא נכנסו לשימוש נרחב בציבור, אך יעילותן כבר הוכחה.

שימו לב גם לגובה ההשתתפות העצמית שדורשת כל חברה במקרה של הפעלת הביטוח – כל חברה דורשת סכום אחר - בהתאם לטיב התרופות הנדרשות. ראוי להשוות בין הדרישות השונות כחלק מהשיקולים המשפיעים על רכישת הפוליסה.

קיימים הבדלים נוספים בין פוליסה לפוליסה, אולם נראה כי אלו שצוינו לעיל הם המהותיים ביותר. בסופו של דבר מן הראוי לזכור שבין אם תרכשו פוליסה כזו או אחרת, המצב במדינת ישראל כיום הוא שאף אחד מאיתנו לא יכול להרשות לעצמו שלא להיות מכוסה על ידי ביטוח תרופות פרטי.

לקריאה נוספת: השוואת מחירי ביטוח בריאות בקליק אחד!

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו