תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

ביטוח בריאות לקשישים ובני גיל הזהב

מטרתו של ביטוח הבריאות הינה לכסות תרופות שאינן כלולות במסגרת סל התרופות, וניתוחים וטיפולים רפואיים במידת הצורך, שאינם כלולים בביטוח הרפואי הרגיל. בגלל שאוכלוסיית הגימלאים חשופה ליותר בעיות בריאות, כך גם היקף הביטוח צריך להיות גדול יותר מאשר ביטוח בריאות רגיל.

ביטוח הבריאות הממלכתי מציע סל שירותי בריאות בסיסי, וביניהם כיסוי תרופות מסוימות, ניתוחים בסיסיים, והתייעצויות עם רופאים בסיסיים. כל אזרחי מדינת ישראל זכאים לביטוח בריאות זה, ועליו משלמים את דמי הביטוח הלאומי.

במידה והאזרח אינו מובטל, מקום העבודה מפריש עבורו מהשכר החודשי את דמי הביטוח הלאומי. במידה והאזרח מובטל, הוא מחויב לשלם סכום קבוע לביטוח הלאומי.

שירותי בריאות נוספים (שב"ן) לקשישים ובני גיל הזהב

ברוב קופות החולים ניתן לקבל הרחבה של ביטוח הבריאות הבסיסי המכסה שירותי בריאות נוספים ותרופות שלא כלולות בסל הבסיסי.

לקריאה נוספת: הפחתת דמי השתתפות ברכישת תרופות

חוץ משירותי הביטוח של קופות החולים ניתן לבצע ביטוח בריאות פרטי אצל חברות פרטיות.

ביטוח זה פועל בדומה לביטוח משכנתא, רכוש ורכב. ביטוח פרטי לגימלאים בדרך כלל כולל השתתפות עצמית.

חלק מהשירותים המוצעים במסגרת פוליסות ביטוח בריאות לקשישים ובני גיל הזהב הם התייעצויות עם רופאים מומחים, טיפולים וניתוחים בחוץ לארץ, ורכישה של תרופות מיוחדות שאינן נכללות בסל התרופות הבסיסי.

גובה הפרמיה החודשית לקשיש

גובה התשלום על הפרמיה של הביטוח הרפואי נקבע על פי מצבו הבריאותי של המבוטח, גילו, ומידת החשיפה שלו לסכנות בריאותיות. ביטוח רפואי לקשישים יעלה יותר מביטוח רפואי רגיל, גם אם המבוטח בריא ביותר ואינו נוטל תרופות.

קיראו גם על: הצהרת בריאות

ביטוח בריאות לזכר בן 65 יעלה כ-200 שקלים לעומת כ-60 שקלים עבור ביטוח בריאות לגבר בן 35, וכ-50 שקלים לגבר בשנות העשרים לחייו.

שקיפות רפואית ומסירת מידע למבטח

חשוב מאוד למסור פרטים מדויקים על מצבו הבריאותי של המבוטח על מנת למנוע הפסדים. אמנם גובה הפרמיה עולה, אך במידה שמתגלה אי אמינות בנתונים שנמסרו על יד המבוטח או בני משפחתו לסוכן הביטוח, המבוטח חשוף לתביעות מצד חברת הביטוח, ולחוסר כיסוי של הנזק הרפואי שהפוליסה הייתה אמורה לכסות.

לחצו לאינדקס חברות וסוכנויות ביטוח

חשוב לזכור: בדיקה מדוקדקת של תנאי הפוליסה!

שיטה נפוצה לביטוחי בריאות לקשישים ובני גיל הזהב הנה ביטוח משולב של הביטוח הממלכתי הבסיסי, ביטוח הבריאות המשלים של קופות החולים לו זכאי המבוטח (שב"ן - שירות בריאות נוסף), וביטוח פרטי אצל חברות הביטוח.

בגלל מורכבות הביטוח כדאי לבדוק בצורה יסודית את תנאי הביטוח המשלים של קופת החולים, את היקף הכיסוי של הביטוח הקיים, ואת צרכיו של המבוטח. בדיקה מדוקדקת ופוליסה מותאמת אישית תחסוך כסף רב בתשלום פרמיית הביטוח.

לקריאה נוספת: בעיות בריאותיות בגיל הזהב

ביטוח משפחתי - כדאי ומשתלם!


חברות ביטוח רבות מציעות ביטוחי בריאות משפחתיים בהנחות משמעותיות, ולכן כדאי לשקול ביטוח בריאות של כל המשפחה בתנאים מותאמים לחברי המשפחה על מנת להוזיל את עלות הביטוח של הקשיש, ולהינות מביטוח בריאות מוזל לחברי המשפחה.

לחצו למידע על מבצעי ביטוח בריאות בחברות השונות

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו