תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

מידע על פוליסות ביטוח של חברת שירביט

סוכנות הביטוח שירביט נוסדה בשנת 2000 ומבטחת מזה כעשר שנים אלפי לקוחות בתחומי הביטוח השונים.

הסניף הראשי של החברה ממוקם בנתניה ויש לחברה עוד שישה סניפים בערים הגדולות – תל אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע, אשדוד וראשון לציון.

עמוד זה אינו מייצג ואינו קשור לסוכנות / חברת הביטוח.

שירביט היא סוכנות ביטוח המפעילה עשרות סוכנים בכל הארץ, בנוסף לסניפים המרכזיים בערים הגדולות ונותנת שירות לאלפי לקוחות במגוון פוליסות הביטוח שהיא מציעה.

ביטוח אבטחת מידע 

חברת שירביט רואה באבטחת המידע ערך עליון ומשתמשת באמצעי הגנה מרובים לאבטחת המידע של הלקוח.

החברה מצהירה כי כל מידע שנמסר על ידי לקוחות לחברה נשמר בחברה ואינו יוצא לגורמים חיצוניים אשר אינם קשורים לפוליסה או לתביעת הביטוח.

מומלץ לקרוא: המדריך המלא לביטוח אובדן כושר עבודה

בכל הקשור לאבטחת מידע באינטרנט, חברת שירביט משתמשת בפרוטוקולי SSL (רישומי מידע מאובטחים באינטרנט), המבטיחים שמירה מירבית על המידע הנמסר באתר האינטרנט כגון כרטיסי אשראי ופרטים אישיים.

בנוסף, נדרשת חתימה דיגיטלית באתר על מנת לאבטח את התקשורת בין הלקוחות לחברה. כמו כן, החברה נוקטת בכללי אבטחת מידע מחמירים למניעת חדירה של גורם חיצוני למערכות החברה.

תחומי פעילות

החברה מכסה תחומי ביטוח רבים ונותנת מענה ללקוחות במגוון אפשרויות רכישה של פוליסות מתחומי הביטוח השונים. החברה נותנת מענה בתחום ביטוחי רכב, ביטוח חיים ומשכנתא, ביטוח דירה, ביטוח נסיעות, ביטוח ימי של כלי שייט וביטוח בריאות.

ביטוח בריאות

סוכנות הביטוח שירביט מספקת כיסוי נרחב בביטוח הבריאות שהיא מציעה למקרים רבים שנדרש בהם ביטוח בריאות. ביטוח הבריאות משלים ביטוח בריאות ממלכתי ומציע כיסוי של השתלות בארץ ובחוץ לארץ, ניתוחים פרטיים הנעשים על ידי רופאים פרטיים בארץ ובחו"ל והתייעצויות עם רופאים מומחים.

למידע נוסף על סוכנויות ביטוח:

בנוסף ניתן לכסות בעזרת הפוליסה מקרים של הידבקות במחלות כרוניות כגון איידס וצהבת (אפיטיטיס B). מגוון שירותי הבריאות המכוסים במסגרת ביטוח בריאות של שירביט כולל גם בדיקות פוריות לרוצים להיכנס להריון, בדיקת מי שפיר לאלו שכבר בהריון, בדיקות גנטיות ובדיקות לבעיות הרטבה במיטה לאלו שכבר סיימו עם ההריון.

קיראו בהרחבה: מה מציע סל הבריאות לנשים בהריון?

ביטוח נסיעות לחו"ל מאפשר קבלת חיסונים במחירים מוזלים ואלו המעוניינים ברכישת אביזרים רפואיים שאינם נכללים בביטוח הממלכתי, יוכלו לקבלם במחיר מסובסד על ידי הפוליסה. בנוסף, מציעה החברה ביטוח נסיעות לנשים בהריון.

עד לא מזמן הייתה משווקת לקהל הלקוחות פוליסת הביטוח "ביטוח בריאות לתמיד". כיום הפוליסה אינה משווקת עוד בקרב הלקוחות. הפוליסות החדשות שהולכות להיות מוצעות לקהל הרחב יצאו לפרסום בזמן הקרוב.

החברה מציעה ביטוחי בריאות כלליים – ביטוח בריאות יומיומי שנועד לכסות עלויות טיפול ואף ביטוח תרופות ואביזרים במקרה של פגיעה בריאותית שלא נכללת בביטוח הממלכתי.

בנוסף, ניתן לרכוש פוליסת ביטוח בריאות לנוסעים לחוץ לארץ, המכסה פגיעות בריאות מכל הסוגים, גם פגיעות בריאותיות רגילות, שהביטוח הממלכתי אינו תקף לגביהן בגלל הימצאות המבוטח בחו"ל וגם פגיעות מיוחדות וספציפיות לארץ אליה נוסע המבוטח.

לקריאה נוספת: מאמרים ומידע בתחום ביטוח בריאות

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו