תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

מידע על פוליסות ביטוח של חברת ביטוח יתרון

סוכנות הביטוח יתרון היא אחת מסוכנויות הביטוח הוותיקות בארץ. הסוכנות הוקמה בשנת 1976. החברה מנוהלת על ידי מר ג'קי אמסלם אשר עומד בראשה. ג'קי אמסלם היה בעברו ראש לשכת סוכני הביטוח של אזור הצפון, והיום בוא בנוסף חבר בכיר בהנהלת הלשכה של סוכני הביטוח הארצית.

עמוד זה אינו מייצג ואינו קשור לסוכנות / חברת הביטוח.

אחד מהדברים החשובים העומדים מול עיני הסוכנות הוא שירות הלקוח והתאמת צרכי הביטוח ברמה אישית לכל לקוח ולקוח, הן כלקוח פרטי והן כלקוח עסקי.

שיטת העבודה היא הגדרת מנהל אישי לכל לקוח, אשר תפקידו לדאוג לצרכי הלקוח והתאמה לצרכיו. שיטה זו יוצרת מחויבות אישית של המנהל כלפי הלקוח, דבר שמחזק ומשפר את השירות אשר ניתן ללקוח.

לסוכנות הביטוח יתרון מספר רב של מסלולים ואפשרויות ביטוחיות הכוללות גם מסלולים פיננסים. הסוכנות מטפלת בביטוחים לאנשים פרטיים, לעסקים ולמוסדות.

לסוכנות יתרון צוות רחב של עובדים וסוכנים מנוסים אשר ידאגו לעמוד לצד הלקוח במצב של תביעה מול חברת הביטוח. בסוכנות הביטוח יתרון דואגים כל העת להתעדכן, להתחדש ולברר כל פרט אשר יעזור ללקוח, ובמידת האפשר יוזיל את עלות הפוליסה.

היקף פעילותה של סוכנות יתרון

יתרון מטפלת במגוון רחב מאד של ביטוחים. להלן מס' תחומים לדוגמא:

 • ביטוח רכב
 • ביטוח משכנתא
 • ביטוח דירה
 • ביטוח עסקים
 • ביטוחי מנהלים ופנסיה
 • ביטוחי חיים בריאות וסיעוד

תחום ביטוחי הבריאות הינו רחב וכולל בתוכו מגוון רחב של אפשרויות. בבואכם לבחור סוכנות ביטוח אשר תדאג לבטח אתכם בביטוח הבריאות, חשוב לבחור בסוכנות אשר תדע להתאים עבורכם את הביטוח הנכון והמתאים ביותר עבורכם.

קיראו בהרחבה: מידע על הנחות בביטוח בריאות בחברות השונות

ביטוח בריאות פרטי שהינו ביטוח נוסף על הביטוח הרגיל של קופות החולים חשוב כיוון שהוא יודע להציע שירותי בריאות ברמה גבוהה ואיכותית. הוא מבטיח קבלת טיפול רפואי איכותי וטוב יותר מאשר הטיפול שלו אנו זכאים כמבוטחים בביטוח הרגיל של קופות החולים.

אין זה סוד שבביטוח הרפואי הרגיל נתקלים לא אחת במקרים בהם נאמר לנו שהטיפול המסוים לא אנו זקוקים לא מכוסה, או שאנו נאלצים לחכות בתורים ארוכים עד לקבלת הטיפול המיוחל.

בביטוח בריאות פרטי, אשר אותו סוכנות הביטוח יתרון תרכיב עבורנו, במתכונת הטובה והמתאימה ביותר, נוכל לקבל בין השאר את השירותים הבאים:

 • ניתוחים בארץ ובחו"ל
 • טיפולים מיוחדים אשר ניתן לקבל רק בחו"ל
 • מימון תרופות אשר לא נמצאות בסל הבריאות, ולעיתים קרובות יקרות מאד
 • ביקורי רופא בבית הלקוח
 • מתן אפשרות לבחירת הרופא המנתח המועדף על הלקוח, וכן המרכז הרפואי עצמו

בנוסף קיימת אפשרות לביטוח בריאות עבור הילדים. ביטוח זה כולל גם כן ייעוץ רפואי, רפואה מונעת וכן כל הנושאים אשר נמצאים בביטוח הבוגרים, תוך התאמה לצרכים הייחודיים של הילדים.

לקריאה נוספת: ביטוח בריאות לתינוק שזה עתה נולד

ביטוח נוסף הניתן לרכישה במסגרת ביטוח הבריאות הוא ביטוח המכסה מפני מחלות קשות.

במקרה שבו מבוטח יחלה באחת מהמחלות המוגדרות כקשות, במקרים רבים מאד הוא יגלה שהתרופות אשר יכולות לעזור לו ואף להציל את חייו לא נמצאות במסגרת סל הבריאות.
הביטוח שאותו תעזור לתכנן סוכנות יתרון יכסה מקרים אלה וידאג למימון התרופות היקרות.

חשוב שוב להדגיש את הנקודה, ביטוח בריאות הינו ביטוח מורכב, אשר חשוב שהרכבו, תכנונו והתאמתו לצרכי הלקוח יבוצע בידי סוכנות ביטוח טובה, אמינה ובעלת נסיון רב בתחום.

לקבלת הצעות ביטוח בריאות משתלמות, שמתאימות לכם בדיוק
לחצו כאן: ביטוח בריאות

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו