תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

מידע על ביטוח בריאות בחברת ביטוח ישיר

חברת ביטוח ישיר מציעה מגוון רחב של פוליסות ביטוח בריאות, בשיטת "הכל אישי". אחד הקשיים במציאת ביטוח בריאות מתאים ואופטימאלי, נובע מאחידות הביטוחים בשוק.

כלומר, ישנו מגוון רחב של פוליסות עם כיסויים שונים, אך לרוב אינן נבנות לפי התאמה אישית ומבוטחים רבים מוצאים עצמם מחד משלמים פרמיה גבוהה עבור כיסויים שאינם נדרשים להם ומאידך נותרים ללא כיסוי עבור במקרים בהם דרוש להם כיסוי.

עמוד זה אינו מייצג ואינו קשור לסוכנות / חברת הביטוח.

שיטת "הכל אישי" של חברת ביטוח ישיר, מציעה שלושה יתרונות עיקריים: בראש ובראשונה – התאמה אישית, פוליסת ביטוח ישיר המותאמת באופן אינדיבידואלי לצרכים שלך ושל בני משפחתך.

מידע ישיר – שירות למבוטחים ללא תוספת תשלום, המאפשר בדיקת זכאות בכל רגע נתון, על פי כל פוליסה שברשותכם, לרבות ביטוחים של קופות חולים וזכאות על פי סל שירותי בריאות. מחיר – ביטוח ישיר מבטיחים כי ההתאמה האינדיבידואלית מאפשרת פוליסה זולה בכ – 30% ממחיריהן של פוליסות מקבילות בשוק.

ביטוח ישיר – רפואה פרטית מקיפה

פוליסת ביטוח של ביטוח ישיר, המאפשרת כיסוי לתרופות שאינן בסל הבריאות, או כאלו הכלולות בסל, אך ביטוחי קופות חולים אינם מכסים את עלותן כי קופת החולים לא אשרה את קבלת התרופות.

כיסוי זה כולל את כל ההוצאות הכרוכות במתן התרופה, כמו לדוגמא במקרים בהם נטילת התרופה דורשת אשפוז וקבלה באמצעות אינפוזיה. לכיסוי זה השתתפות עצמית המפורטת בפוליסת הביטוח.

לקבלת הצעות ביטוח בריאות משתלמות, שמתאימות לכם בדיוק
לחצו כאן: ביטוח בריאות

בנוסף, פוליסת ביטוח ישיר – רפואה פרטית מקיפה, מאפשרת כיסוי להוצאות שונות הכרוכות בביצוע ניתוחים בארץ ובחו"ל, במסגרת הרפואה הפרטית, לרבות ביצוע השתלות איברים.

כיסוי זה כולל גמלה חודשים לאחר השתלה למשך שנתיים, אשפוז, הרדמה, אחות פרטית, שהייה בחו"ל, טיסות, הטסת גופה, פיזיותרפיה שיקומית ועוד.

לקריאה נוספת: ביטוח למקרה של גילוי מחלה קשה

פוליסת הביטוח כוללת מגוון של כיסויים נוספים, הניתנים לרכישה על פי הצורך. אינם כלולים במחיר הפוליסה ורק אם תבחרו לרכוש אותם, הפרמיה שתשלמו עבור פוליסת ביטוח בריאות זו תגבה.

ביטוח ישיר – רפואה פרטית משלימה

ביטוח זה של חברת ביטוח ישיר, מעניק השלמה לביטוחים של קופות חולים. הפוליסה מעניקה כיסוי משלים לניתוחים בישראל, לרבות שכר למנתחים, מרדימים ואחות פרטית, הוצאות עבור חדר הניתוח, פיזיותרפיה שיקומית ובדיקה פתולוגית בעת הצורך. הפוליסה מעניקה פיצוי כספי למבוטח שביצע את הניתוח ללא מעורבות של ביטוח ישיר.

בנוסף, ניתן כיסוי לתרופות שאינן בסל הבריאות, או אינן מאושרות למבוטח על ידי קופת חולים. כיסוי זה כולל גם את כל ההוצאות הכרוכות במתן התרופה, כמו במקרים בהם נדרש אשפוז.

כיסויי הפוליסה כוללים גם השתלות בארץ, או בחו"ל, גמלה חודשית למושתלים במשך שנתיים, כיסוי לניתוחים בחו"ל, הוצאות טיסה ושהייה, ימי מחלה לאחר ניתוח ופיצוי למוטבים - עקב מוות כתוצאה מניתוח.

ביטוח ישיר – תרופות והשתלות

ישנן שתי פוליסות תרופות והשתלות של ביטוח ישיר, האחת בסיסית והשנייה מורחבת, מבוטחים יוכלו לבחור מבין השתיים את זו שמתאימה להם מבחינה ביטוחית וכלכלית.

קיראו גם בנושא: ביטוח בריאות משפחתי

המורחבת כוללת כיסוי לתרופות שאינן בסל הבריאות, או כאלו שאינן מאושרות למבוטח על ידי קופת חולים. כיסוי זה כולל את כל ההוצאות הכרוכות במתן התרופה.

בנוסף, ניתן כיסוי לצרכי השתלות בארץ, או בחו"ל: כיסוי מקיף עד ל – 4,600,000 ₪ להשתלה, גמלה חודשית בסך 5,000 ₪ למשך שנתיים, שכר מנתח, מרדים ואחות פרטית, כיסוי הוצאות טיסה למבוטח ולמלווים, כיסוי עבור הטסה רפואית ועבור הטסת גופה בעת הצורך.

לקבלת הצעות ביטוח בריאות משתלמות, שמתאימות לכם בדיוק
לחצו כאן: ביטוח בריאות

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו