תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

הכשרת הישוב חברה לביטוח

תחילתה של הכשרת הישוב חברה לביטוח הוא בסיפורה של חברת הכשרת הישוב בישראל שנוסדה בתחילת המאה העשרים.

בתקופה זו עסקה החברה ברכישת קרקעות להתיישבויות חקלאיות ועירוניות מתוך השקפות ציוניות ורק בשנות התשעים החברה הופרטה והפכה לחברה עסקית בעלת חברות-בנות בתחומים מקיפים, ביניהם ביטוח והשקעות יחד עם נדל"ן ומלונאות, כשהיא שומרת את שמה ההסטורי-ציוני.

עמוד זה אינו מייצג ואינו קשור לסוכנות / חברת הביטוח.

חברת האם כיום היא הכשרת הישוב החזקות ביטוח והיא בעלת השליטה על החברה הכשרת הישוב חברה לביטוח כמו גם על חברות וגופים נוספים, הכוללים את עיתון מעריב באמצעות מעריב החזקות בע"מ.

אלי אלעזרא הוא יושב ראש הדירקטוריון של החברה לביטוח, עופר טרמצ'י, לשעבר בכיר במשרד האוצר, מכהן בתפקיד מנכ"ל החברה ודורית זינגר משמשת משנה למנכ"ל.

חלוצה בתחום פוליסות הביטוח

בימים אלו מוכרת הכשרת הישוב חברה לביטוח בשמה 'הכשרה ביטוח' ולצד היותה אחת החברות הוותיקות בישראל בתחומה, היא גם הייתה חלוצה בהיותה הראשונה לצאת בשיטת מכירת פוליסות ביטוח משכנתא בתעריף מובדל (פוליסה דיפרנציאלית), בניגוד למגמה ששלטה של מכירה בתעריף אחיד, שיטה שכיום נהוגה בקרב סוכניות הביטוח של הבנקים המסחריים.

מאז שנת 2006, כחשחברת האם נרכשה על ידי קבוצת אלעזרא, חברת ביטוח זו מתמקדת בעיקר בפוליסות ביטוח פרטיות ואלה הן ביטוח בריאות, חיים ופיננסים.

קיראו בהרחבהעל: ביטוח חיים

כמו כן החברה פעילה באופן בולט בתחום ביטוח הרכב וכן בביטוח רכוש, אחריות מקצועית, ביטוח ימי ועוד, כשהתיווך הפרקטי בינה לבין הלקוחות הוא באמצעות סוכני ביטוח ולא בשיטת ביטוח ישיר.

הכשרה ביטוח רואה לה למטרה לספק ללקוחותיה הישראליים כיסויים ביטוחיים שאינם מוענקים להם במסגרות סל שירותי בריאות ממלכתי .

לקוחותיה הפוטנציאליים הינם בעלי סיכונים ככל אדם לפגיעה אנושה בתפקודם, בבריאותם ובאורח-חייהם, סיכונים שאינם מכוסים בערוצים הפורמליים.

ניתוחים יקרים, אבחון מחלות קשות, אובדן יכולת התפקוד היומיומי, טיפולים בחו"ל, ביטוח השתלות איברים ועוד – אלו הם תחומים שלעיתים רבות חורגים מעבר לסל השירותים הבסיסיים, ובאמצעות פוליסות הבריאות שלה הכשרה ביטוח רואה לנגד עיניה חובה לכסותם.

לקריאה נוספת: מידע בנושא סל הבריאות - חוק ביטוח בריאות

ביטוח למקרים של מחלות קשות

הכשרה ביטוח מציעה אפוא פוליסות בריאות רבות שעניינן הוא תחומים בריאותיים הדורשים כיסוי.

פוליסת בריאות לדוגמא בתחום המחלות הינה תכנית גילוי מחלות קשות. תכנית זו מעניקה למבוטח תשלום חד פעמי עם אבחונה של מחלה קשה, כדוגמת התקף לב, טרשת נפוצה, סרטן, עיוורון, שבץ מוחי, איידס, פרקינסון, שיתוק ועוד, כאשר על המבוטח חלה החובה לספק לחברה את כל המסמכים הדרושים להוכחת המחלה וזו מתחייבת להעביר את התשלום תוך חודש ימים.

טווח הגילאים לתוכנית זו הוא 18-70 ועבור ילד הגיל המינימלי הוא שנה כאשר תוקף הביטוח פג בהגיעו לגיל עשרים.

ביטוח סיעודי

פוליסת בריאות נוספת היא זו המבטיחה למבוטח תשלום במקרה של אי-תפקוד יומיומי בסיסי, היכול להגרם כתוצאה ממחלה קשה, השלכות הזקנה (תשישות נפש, שטיון) או תאונה.

ביטוח סיעודי מתבצע באמצעות תוכנית הנקראת הכ"י סיעוד ומטרתה לבטח חולים שתפקודם התדרדר בצורה דרסטית בעקבות הפגיעה כך שאורח חייהם נפגם. הפיצוי הכספי המוענק למבוטח מוענק לו בהיותו מוגדר כבעל צורך סיעודי ורק כל עוד הוא מוגדר ככזה, כשהפיצוי הוא חודשי.

קיראו על: ביטוח סיעודי של קופ"ח

טווח הגילאים לביטוח זה הוא 20-70 כאשר ישנה אפשרות בחירה בין פרמיה קבועה (לאורך כל תקופת הביטוח) ובין פרמיה משתנה (בכל שנה).

חזונה של הכשרה ביטוח הוא להיות חברה בעלת ערכי שירותיות, איכותיות, משפחתיות, אמינות, מקצועיות וחדשנות, תוך כדי שמירתה כחברה מועדפת על ידי סוכנים ויחד עמם בעלת יכולת פיתוח מתמדת של פתרונות מגוונים המתאימים לצרכי ודרישות לקוחותיה.

לקריאה נוספת: פוליסות ביטוח של חברת ביטוח דורון ענק הביטוח

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו