תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

ביטוח בריאות עם כיסוי לצרכיהם של חולי סרטן

העלייה המשמעותית בתוחלת החיים כמו גם החשיפה להשפעות סביבתיות מזיקות גורמות, לצערנו, גם לעלייה מתמדת במספר מקרי הסרטן המתגלים בכל שנה.

הטיפול הרפואי הניתן לחולי הסרטן במסגרת קופות החולים השונות ובהתאם לחוק, הוא לרוב איננו מספיק, וכדי לקבל טיפול מתאים יש להיערך לבאות מבעוד מועד.

היום ניתן לרכוש פוליסות ביטוח בריאות שונות ומגוונת שמטרתן היא, בין השאר, לתת מענה במקרה וחלילה מגלה המבוטח כי הוא לקה בסרטן.

לרוב מתנות חברות הביטוח השונות את רכישת פוליסות ביטוח הבריאות ב"תקופת הכשרה" כלשהי המתחילה מיום רכישת פוליסת ביטוח הבריאות ונמשכת בערך כ- 90 יום.

בתקופה זו המבוטח, למעשה, אינו זכאי לכל הכיסויים הכספיים הקיימים בפוליסה שהוא רכש.

מטרתה של תקופת ההכשרה היא למנוע מצבים בהם אדם החושש כי לקה במחלה ממהרת כלשהי או בכל מחלה אחרת ימהר וירכוש פוליסת ביטוח מתאימה כדי שזו תכסה את ההוצאות הגבוהות הכרוכות בהתמודדות עם המחלה.

קיראו בהרחבה על: הסתרת מידע רפואי מהמבטח

ישנן גם חברות שלאחר תקופת ההכשרה מתנות את קיום הפוליסה ב"תקופת המתנה" נוספת. גם בתקופה זו לא תשלם חברת הביטוח כל פיצוי כספי עבור הוצאות רפואיות בהתאם לתנאים המפורטים בפוליסה.

מסיבה זו ומסיבות נוספות, חשוב ביותר לרכוש מבעוד מועד פוליסות ביטוח בריאות מתאימה עבור מחלות קשות כולל מחלת הסרטן.

מה כולל ביטוח הבריאות לחולי סרטן?

תרופות מצילות חיים - היום ישנם ביטוחי בריאות שונים הכוללים פוליסה מיוחדת עבור חולי סרטן.

ביטוחים אלה מעניקים כיסוי רפואי נרחב על תרופות יקרות ומצילות חיים, טיפולים מיוחדים וניתוחים שאינם כלולים בסל הבריאות.

מומלץ לקרוא: כיצד ניתן להפחית את הסיכוי לחלות בסרטן?

בעקבות מחקרים שונים והתפתחותם המואצת של המדע והטכנולוגיה ישנן היום לא מעט תרופות חדשות ויעילות ביותר לטיפול בסוגים שונים של מחלות הסרטן, כדוגמת סרטן המעי, סרטן לימפומה ואפילו לוקמיה.

תרופות אלה הן חדשות ויקרות ביותר ומטבע הדברים, אינן כלולות בסל התרופות הקיים. עלותן של התרופות מצילות החיים לסוגי הסרטן השונים עלולה להגיע אף לעשרות אלפי שקלים לחודש.

ביטוח גילוי מחלות קשות - ביטוח זה מעניק פיצוי חד פעמי במקרה ומתגלה מחלה קשה שהופיעה מראש ברשימת הפוליסה. ביטוח זה יכול להיות פוליסה נפרדת ועצמאית, להוות ביטוח נוסף לפוליסת הבריאות או להתווסף לפוליסת ביטוח החיים הקיימת.

קיראו בהרחבה:
אבחון מוקדם לסרטן

רשימת המחלות המופיעות בפוליסה עשויה להשתנות בין חברה לחברה, אך לרוב לאחר 30 יום מרגע גילוי המחלה יקבל המבוטח פיצוי כספי חד פעמי בסכום הנקוב בפוליסה. לאחר קבלת התשלום לא יהיה זכאי המבוטח לגמול נוסף בגין גילוי מחלות קשות אחרות.

עם זאת, ישנן חברות ביטוח המציעות פוליסות המשך בסכום מופחת במקרה ויתגלו מחלות נוספות אצל המבוטח מיום תביעתו האחרונה.

ליחצו לקריאה על: ביטוח למקרה של גילוי מחלה קשה

ביטוח סיעודי לחולי סרטן - ניתן היום לרכוש גם פוליסות ביטוח רפואי הכוללות מתן פיצוי כספי למבוטחים הזקוקים לעזרה יומיומית בביצוע של פעולות בסיסיות כדוגמת אכילה, רחצה, הלבשה וניידות.

ישנם לא מעט חולי סרטן הנמצאים במהלכם של טיפולים כימותרפיים או בכל מצב אחר ומתקשים לבצע את פעילויות היומיום, חולים אלה זכאים לפנות לחברת הביטוח בה הם מבוטחים ולקבל את הפיצוי הכספי בגין מצבם הסיעודי.

לקריאה נוספת על ניתוחים מצילי חיים: ניתוחים בחו"ל

לחצו כאן להשוואת מחירי ביטוח

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו