תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

פוליסות ביטוח השתלות איברים

אדם שזקוק להשתלת איברים, לא אחת, עלול למצוא עצמו עומד מול שוקת שבורה כאשר במדינת ישראל לא נמצא עבורו תורם מתאים, או ההמתנה לאיבר ארוכה מידי ועלות איתור התורמים וביצוע הניתוח בחו"ל גבוהה מאוד.

חברות רבות מציעות פוליסת ביטוח בריאות הכוללת ביטוח השתלות ומעניקה מגוון כיסויים המתאימים לצרכיו של מי שזקוק להשתלה.

חשיבותם של הכיסויים הללו גדלה, בייחוד נוכח העובדה שכאשר אדם זקוק להשתלת איברים, לרוב מדובר במצב של חיים או מוות. ואין דבר טרגי יותר מלמצוא את מותך, רק משום שלא היו בידיך האמצעים הכלכליים שנדרשים בכדי לקבל את הטיפול הרפואי לו אתה זקוק, כאשר האפשרות להציל את חייך קיימת.

פוליסות ביטוח השתלות בישראל

מגדל – תוכנית ביטוח המכסה השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל, משווקת כמוצר משלים וניתן לרכוש אותה כהרחבה לפוליסת ביטוח בריאות בסיסית.
|
התוכנית מבטיחה כיסוי מלא לצרכי השתלות בארץ, או בחו"ל וכיסוי עבור טיפולים רפואיים מיוחדים בחו"ל – עד לסכום של 100,000 דולר.

להשוואה חכמה של מחירי ביטוח בריאות, לחץ כאן: ביטוח בריאות

בנוסף, כוללים כיסויי הפוליסה עלויות של הערכות רפואיות, איתור, שימור והעברת איברים, עלויות אשפוז בחו"ל, שכר לצוות המנתח, כרטיסי טיסה עבור המבוטח ומלווה נוסף, הטסות רפואיות בהולות במקרה הצורך, עלויות שהייה בחו"ל, כיסוי לטיפולים הנדרשים לאחר השתלת איברים ובמקרים של אסון – הטסת גופה לישראל.

לקריאה נוספת: ביטוח בריאות נפשית

כלל הראשון – בדומה למגדל, גם הכלל הראשון מציעים פוליסת ביטוח השתלות עם כיסויים דיי דומים. בנוסף, מציעה החברה מסלול ייחודי המציע למבוטחים פיצוי חד פעמי, בסכום קבוע מראש, במקום החזרים מתמשכים.

הפניקס – גם חברת ביטוח הפניקס מציעה כיסוי מלא לצרכי השתלות בארץ, או בחו"ל וגמלה חודשית למושתלים למשך תקופה של 24 חודשים.

הפוליסה מכסה הוצאות אשפוז, שכר צוות רפואי, טיסות והוצאות שהייה למנותח ומלווה, או במקרים בהם המנותח ילד – שני מלווים, הטסה רפואית במקרה הצורך, איתור, שימור והעברת איברים, פיצוי חד פעמי בגין השתלה, שיפוי לתורמי האיברים ועוד.

מי צריך ביטוח השתלות איברים?

מצוקת האיברים בישראל יוצרת מצב מאוד קשה, להשתלת כליה לדוגמא, במהלך השנים האחרונות זמן ההמתנה הממוצע נע בין 4 ל – 5 שנים. לעיתים, מדובר בכמה שנים יותר ממה שאדם יכול לחיות ללא כליה מתפקדת.

חוק ביטוח בריאות ממלכתי במדינת ישראל מבטיח כיסוי לצרכי השתלות, עד לתקרה של 250,000 דולר. אולם, על מנת ליהנות מהכיסוי הזה, עליכם להיות ראשונים בתור להשתלה ולהימצא במצב סכנת חיים.

קיראו גם בנושא: ביטוח בריאות לחולי לב

ביטוח השתלות פרטי נועד להבטיח כי אם יקרה אסון ותזדקקו לניתוח השתלת איברים, לא תאלצו להמתין לו שנים ארוכות במצב של חולי וסכנת חיים וכי יהיו ברשותכם כל האמצעים הכלכליים לממן את הניתוח והוצאותיו הנלוות, גם אם עלותם גבוהה מסכום הכיסוי שמעניק ביטוח בריאות ממלכתי.

להשוואה חכמה של מחירי ביטוח בריאות, לחץ כאן: ביטוח בריאות

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו