תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

ביטוח בריאות של חברת פלתורס - מידע על פוליסות

סוכנות הביטוח פלתורס הינה סוכנות מקבוצת מגדל, המספקת שירותי ביטוח במגוון רחב ביותר של כיסויים.

הסוכנות פועלת מזה כשמונים שנה והוקמה בתחילת שנות העשרים של המאה הקודמת, עוד בימי המנדט הבריטי כחברת בת של בנק אנגלו - פלסטינה.

עמוד זה אינו מייצג ואינו קשור לסוכנות / חברת הביטוח.

סוכני ביטוח – אנשי מקצוע

פלתורס היא סוכנות ביטוח הנותנת שירותים ללקוחותיה בעזרתם של יועצי השקעות, אנשי בורסה, וכלכלנים בנוסף לסוכני הביטוח המקצועיים - כל סוכן ביטוח בתחום הביטוח שלו.

צוות המומחים מתאים לכל לקוח את הפוליסה המתאימה לו, היכולה להיחשב כתכנית השקעות לטווח ארוך בשילוב ההצמדות וההשקעות הנכונות.

פעילות בינלאומית

פלתורס (Peltours Insurance) היא חברת ביטוח המספקת שירותי ביטוח כלל עולמיים בשיתוף פעולה עם גורמי ביטוח מחו"ל.

לחצו כאן לרשימת סכוניות וחברות ביטוח בישראל

לקוח מהארץ שנוסע לחו"ל או שמקיים קשרי מסחר או תעשיה עם ארצות אחרות יכול למצוא את חברת פלתורס כחברה המתאימה ביותר לסיפוק צרכי הביטוח השונים שלו תוך כדי מתן שירות, יעוץ וטיפול משולבים עם גורמים זרים העובדים באופן שוטף עם החברה.

כל סוגי הביטוח

אחרי הרבה שנים בשוק הביטוח, הניסיון נותן את הטון. סוכנות הביטוח פלתורס מתמחה במגוון עצום של שירותי ביטוח כלליים ויעודיים ויכולה להתאים פוליסה לכל לקוח ולענות על כל צרכיו.

סוכנות הביטוח מספקת שירותי ביטוח כללים בתחומי רכוש וחבויות, ביטוחים פרטיים בתחומי הרכב, נסיעות לחו"ל דירות, ביטוח בריאות, תאונות אישיות, ביטוח אוירי לכלי טיסה, הובלות אויריות יבוא ויצוא וביטוח ימי לכלי שייט ימיים, הובלות ימיות וביטוח הוצאות קידוחי נפט.

בנוסף החברה מספקת פוליסות לביטוח תכשיטים, יהלומים ואבנים יקרות, לצד ביטוח חיים וביטוח פנסיוני לגיל הזהב.

לקריאה נוספת: ביטוח תוחלת חיים של ביטוח המנהלים

גם בתחום הביטוחים הפיננסיים חברת פלתורס נותנת מענה בין אם לכיסוי אשראי, ערבויות, סיכונים בנקאיים, וסיכונים פוליטיים.

ביטוח בריאות

ביטוח הבריאות של סוכנות פלתורס ניתן להתאמה אישית לכל לקוח ולקוח לפי צרכיו היחודיים.

קיראו בהרחבה: המדריך המלא לרכישת ביטוח בריאות

היקף הפוליסה נקבע ביחד עם הלקוח תוך כדי מתן יעוץ סיכוני בריאות על פי ניתוח של התיק הרפואי של הלקוח וסטטיסטיקות הסיכונים השונות.

הפוליסה נרקמת לפי איזורי הכיסוי בהם מעוניין הלקוח ושירותי הבריאות אותם מעוניין הלקוח, או בא כוחו, לכסות ובגלל שלא נמצא להם מענה במסגרת ביטוח בריאות ממלכתי.

ביטוח הבריאות נבנה ללקוחות פרטיים, לחברות, מפעלים וארגונים סוציאליים. ביטוח הבריאות המסחרי נותן מענה הולם לעובדי החברה המבוטחת תוך כדי ניהול סיכוני בריאות במהלך העבודה, וסיפוק תנאים סוציאליים כלליים לעובדים.

כמו כן, ניתן לבטח במסגרת ביטוח בריאות פרטי אנשים הנוסעים לחו"ל לטיולים קצרים בביטוח בריאות קצר מועד ועבור נוסעים לתקופה ארוכה קיימת הפוליסה ארוכת הטווח.

פוליסת ביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל מותאמת אישית לפי יעדי הטיסה של הלקוח וניתנת לתיאום בכל עת.

היתרון בחברת פלתורס הוא בבינלאומיות שלה ובנתינת מענה הולם לכל לקוח בכל מדינה, בזמן קצר ביותר, פשוט על ידי הפעלת הסניף המקומי או גורם ההתקשרות הקרוב ביותר.


מחפשים חברת ביטוח? לחצו כאן וגלו מה מציעה חברת הביטוח 900000

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו