תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

הסבר על תפקידה של סוכנות ביטוח בישראל

מטרתו של הביטוח הרפואי הפרטי בישראל היא לתת מענה לצרכים הרפואיים הרבים שהביטוחים הקיימים של קופות החולים, הן אלו הבסיסיים והן אלו המשלימים, אינם מכסים.

הביטוח הרפואי הפרטי איננו תחליף לביטוח של קופת החולים אלא מטרתו היא להוסיף על הקיים, שכן קופות החולים השונות אינן מצליחות לעקוב אחר קצב ההתקדמות הרפואית והטכנולוגית, ולעיתים נוצר פער גדול בין השירותים שלהן ובין הפתרונות הרפואיים הקיימים בשטח.

ככל ענף ביטוח אחר, התחרות בענף ביטוח הבריאות בישראל היא רבה ופוליסות הביטוח המוצעות הן רבות, שונות ומגוונות. אחת האפשרויות הטובות ביותר כדי להבטיח את עתידכם מבחינת הכיסוי הרפואי, במידה ותזדקקו לשירותים רפואיים שאינם נכללים בסל הבריאות של קופות החולים, היא רכישת פוליסת ביטוח רפואי דרך סוכנות ביטוח.

על-אף שגם באמצעות חברות הביטוח השונות ניתן לרכוש פוליסת ביטוח רפואית טובה וראויה, ישנן לא מעט סיבות לפנות דווקא לסוכנות ביטוח רפואי ולעשות דרכה פוליסת ביטוח מתאימה:

בשל אופייה הייחודי, עובדת סוכנות הביטוח מול חברות הביטוח הגדולות והשונות ובכך יתרונה הגדול.

סוכנויות ביטוח בריאות וסוגי ביטוחים אחרים

עבודתה של הסוכנות מול חברות ביטוח מאפשרת לה להציע לציבור מבוטחיה קשת רחבה יותר של כיסויים רפואיים ואף לשלב בין כיסויים ביטוחיים שונים המוצעים על-ידי חברות ביטוח שונות.

סוכנות הביטוח יכולה להתאים את סל הכיסויים הרפואיים לצרכיו הייחודיים של הלקוח ו"לתפור" לו את הפוליסה המתאימה ביותר.

מטבע הדברים, יכולה סוכנות הביטוח להתאים את הפוליסה גם ליכולתו הכלכלית של המבוטח ולנסות להוזילה בהתאם להצעות השונות של חברות הביטוח ואף להציע הטבות נלוות נוספות.

ולבסוף, את עמלת הסוכן, הכרוכה בפתיחת הפוליסה, סופגות לרוב חברות הביטוח עצמן המעוניינות בהגדלת מעגל הלקוחות.

קיראו בהרחבה על: כיצד מחליפים חברת ביטוח?

לפני שאתם בוחרים את סוכנות הביטוח הרפואית ואת הפוליסה המתאימה לכם ביותר, עליכם לתת את הדעת לכמה נושאים. הביטוח הרפואי הפרטי מתחלק לרוב לשלושה ענפים מרכזיים, השתלות איברים, תרופות שאינן נכללות בסל התרופות וניתוחים מיוחדים בחו"ל:

אדם הזקוק לתרופה יקרה שבה תלויים חייו, להשתלת איברים או לניתוח חריג בחו"ל, הוא לרוב אדם שחייו נתונים בסכנה וזמנו קצוב ויקר. מהירות קבלת הטיפול היא פעמים רבות זו שתקבע את סיכויו להחלים. למותר לציין, כי בנושא זה לא ניתן להסתמך על שירותי הבריאות של קופות החולים.

שירותיי אבחון, שירותיי הדמיה, התייעצויות וטיפול כתחליף לניתוח - לאיכות אבחנת הבעיה הרפואית ולדרך הטיפול בה ישנה חשיבות רבה בהצלחת הטיפול ובתהליך ההבראה. קופות החולים השונות מספקות שירותיי התייעצויות עם רופאים מומחים מוגבלים ביותר והמקרים הקשים בהן נעשתה אבחנה שגויה או לא מדויקת הם, לצערנו, לא מעטים.

נוסף לכך, כדי ליהנות משירותיי אבחון ומטכנולוגיות מתקדמות, יש להמתין בתורים ארוכים ואינסופיים. לכן, חשוב כל-כך שפוליסת הביטוח תכסה גם נושא זה.

כיסויים נוספים: תחום זה כולל כיסוי של שירותים נלווים כדוגמת ביקור רופא בבית, שירותיי רפואה משלימה, בדיקות סקר מנהלים ושירותים אחרים שאינם הכרחיים אך משפרים את איכות חיי המבוטח ללא היכר.

פוליסה לביטוח רפואי איננה נחשבת היום ל"מותרות" והפכה בשנים האחרונות לכמעט הכרחית בהבטחת עתידכם במידה וחלילה תזדקקו לסיוע רפואי שאינו נכלל במסגרת שירותיי קופות החולים. סוכנות לביטוח רפואי היא אחד מהפתרונות המומלצים ביותר בתחום זה.

קיראו: ביטוח בריאות לבני גיל הזהב

עם זאת, לפני החתימה על פוליסת הביטוח, בררו נושאים חשובים נוספים, כגון: רמת הכסוי הרפואי,  עלות פוליסת הביטוח לאורך זמן ואופי הצהרת הבריאות עליה אתם חותמים.

לקבלת הצעות משתלמות לפוליסת ביטוח פרטית ליחצו: ביטוח בריאות

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו