תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

חברת הביטוח קדר מספקת ביטוח רפואי לימאים

סוכנות הביטוח קדר נוסדה בשנת 1995 ומספקת שירותי ביטוח כלליים. התמחותה של חברת קדר היא בביטוח כלי שייט ימים ולכן רוב כלי השייט במדינת ישראל מבוטחים בקדר.

מוקדי החירום של החברה פתוחים בכל שעות היממה, לאורך כל ימות השנה.

עמוד זה אינו מייצג ואינו קשור לסוכנות / חברת הביטוח.

רקע על סוכנות ביטוח קדר

חברת ביטוח קדר נקראת על שמו של מקים החברה - גיורא קדר, שניהל ביחד עם אשתו את המרינה בתל אביב משנת 1971. בשעתה, הייתה זו המרינה הראשונה בישראל.

חיבתו של גיורא קדר מתחילה עוד בילדותו בעת שהתחנך בבית הספר לקציני ים שבעכו ונמשכת בשירותו הצבאי בחיל הים.

בעת שהיה מנהל המרינה נדרש גיורא לתפעול שוטף של כלי השייט ולמתן מענה הולם לכל צרכי השייט השונים של הכלים ושל השייטים. במרוצת השנים הקים גיורא ביחד עם אשתו את בית הספר הראשון לשייט בארץ.

במהלך השנים בהן התעסק גיורא עם עולם הספנות וכלי השייט, צבר קשרים רבים בתחום גם בארץ וגם בחו"ל, המשרתים אותו ואת חברת הביטוח שהקים נאמנה גם בימים אלו.

המוטו של סוכנות ביטוח קדר הוא מקצוענות ושירות. השירות שניתן בחברת קדר הינו שירות אישי, מהיר ויעיל, הנותן מענה על בעיות הלקוח המבוטח תוך כדי הפעלת קשרים בארץ ובעולם והמקצוענות מתבטאת בנסיון ובשיקול הדעת הרב הנמנים עם שאר ידיעותיהם הנרחבות של בעלי החברה ועובדיה.

ביטוח ימי וביטוחים כלליים

בקדר ניתן לבטח את כל סוגי כלי השייט מיאכטות ענק ויאכטות מפרש, דרך סירות מנוע ואופנועי ים עד למטענים ימיים ונזקים אישיים.

לחברה מספר סניפים הפזורים בערי הנמל העיקריות הנותנים מענה לצרכי הביטוח הימי של הלקוחות המבוטחים.

אף על פי שתחום ההתמחות העיקרי של סוכנות ביטוח קדר הוא כלי שייט ופוליסות ימיות, מציעה סוכנות הביטוח פוליסות גם לאלה שאין באמתחתם יאכטה או סירת מנוע.

לקריאה נוספת: ביטוח נסיעות לחו''ל

בקדר תוכלו לבטח את רכבכם ואת דירתכם, לרכוש פוליסת ביטוח פנסיוני, ביטוח חיים או ביטוח בריאות ואף לבטח רכוש יקר ערך, כלכלי ורגשי.

ביטוח בריאות ימי

ביטוח הבריאות של הסוכנות קדר מיועד בעיקר לשטים למרחקים ארוכים.

שייט הינו עיסוק לא פשוט הטומן בחובו סכנות רבות. ביטוח בריאות פרטי מן השורה עלול לא להספיק לשייט המקצועי וכדאי לרכוש ביטוח בריאות שיכסה את כל נזקי הבריאות הימיים האפשריים.

ביטוח הבריאות של חברת קדר מכסה מחלות, פציעות, פינויים מושטים ומוסקים,וביטוחים הכלולים גם במסגרת ביטוח בריאות לחו"ל, כמו אשפוזים מחוץ לישראל, הטסה לארץ, ניתוחים בחו"ל וטיפולי המשך בארץ, לצד ביטוחי ציוד ותכולה כלי השייט.

קיראו גם על: ביטוח אובדן כושר עבודה

ניתן לרכוש הרחבות לביטוח הבריאות הרגיל לצורכי שייט שונים, כגון תחרויות שייט בינלאומיות, רעידות אדמה וצלילה למטרות טיפול בכלי השיט.

בנסיעות לחו"ל בכלי שייט ימיים ובעיקר בהשטה של כלי שייט באופן עצמאי כדאי לרכוש פוליסה אצל המומחים ביותר, אלו שיתנו את הכיסוי המתאים ואת הטיפול ההולם ביותר במקרה הצורך.

קיראו בהרחבה על: ביטוח מיוחד לימאים ומשיטיי יאכטות

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו