תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

מידע על פוליסות ביטוח של חברת מנורה מבטחים

חברת מנורה מבטחים היא מחברות הביטוח הגדולות בארץ. כאשר לזכותה למעלה מעשרה אחוזים מסך הפרמיות הנמכרות בארץ ולאחרונה אף רכשה את חברת הביטוח שומרה ואת סוכנות הביטוח הגדולה בישראל, ביטוח סיני. מתעניין בפוליסות ביטוח בריאות של החברה? כדאי שתמשיך לקרוא...

מנורה מבטחים מציעה מוצרים ביטוחיים בתחומים השונים, לרבות ביטוחי החיים השונים, ביטוח סיעודי, מנהלים, משכנתאות, ביטוחי רכב במסלולים שונים, פוליסות אחריות מקצועית וכמובן –  פוליסות שונות של ביטוח בריאות לילדים ונוער, למשפחה, ביטוחי שיניים, השתלות ומגוון כיסויים והרחבות שניתן לרכוש בהתאם לצרכי הלקוח.

עמוד זה אינו מייצג ואינו קשור לסוכנות / חברת הביטוח.

ביטוחי בריאות לילדים ונוער

הפוליסה מיועדת לילדים ובני נוער מתחת לגיל 18 והיא כוללת את הכיסויים הבאים:

ניתוחים והשתלות בחו"ל -  פוליסת כמו גדולים TOP כוללת מימון מלא לניתוחים פרטיים אשר יבוצעו בארץ ובחו"ל, כאשר הכיסוי כולל מימון להשתלות בחו"ל עד לתקרה בגובה של מיליון דולר ומימון טיפולים וניתוחים מיוחדים בחול בתקרה של עד 100,000 דולר.

מעבר לכך, תכלול הפוליסה מימון לתרופות אשר אינן נכללות בתוך סל שירותי בריאות הממלכתי, בגובה של למעלה מחצי מליון שקלים בכיסוי, ובהשתתפות עצמית של 545 שקלים בחודש.

מימון יעוץ עם רופאים מומחים - הפוליסה ממנת שלוש התייעצויות לפני ביצוע ניתוח, 80% או עד 485 שקלים להתייעצות, ושתי התייעצויות כאשר לא מדובר במקרה שלפני ניתוח 75% או עד 364 שקלים.

לקבלת הצעות ביטוח בריאות משתלמות, לחצו כאן: ביטוח בריאות

פיצויים מיוחדים - הפוליסה תממן פיצוי יומי כאשר המבוטח אושפז בבית חולים כתוצאה ממחלה, ותפצה את המבוטח בסכום של כ 60000 שקלים במקרה של גילוי מחלה קשה. במצבים של נכות כתוצאה מתאונה, יפוצה המבוטח בסכום חד פעמי של 121,620 שקלים.

קיראו בהרחבה על: ביטוח תאונות אישיות

השתתפות הביטוח במימון תרופות – חברת הביטוח מנורה מבטחים תשתתף במימון תרופות אשר אינן כלולות בסל הבריאות ובביטוח הבסיסי של קופות חולים, עד לסכום של כמיליון שקלים, ובהשתתפות עצמית חודשית של 536 שקלים.

השתתפות במימון של אביזרים וטיפולים כתוצאה מתאונה - הביטוח מכסה טיפולים פיזיותראפיים אשר נדרשים לאחר פציעה מתאונה, ויממן אביזרים אשר ידרשו בכדי לטפל בפציעה. כמו כן יממן הביטוח שיעורים פרטיים למבוטח הצעיר, אשר הפסיד ימי לימודים כתוצאה מפגיעתו.

לקריאה נוספת: פוליסות ביטוח הכוללות ביטוח למקרה מוות

הרחבות וכיסויים לפוליסת ביטוח בריאות לילדים של מנורה מבטחים

 • כיסוי עבור טיפולים פסיכולוגיים לאחר אירוע קשה.
   
 • כיסוי עבור שיעורים פרטיים במקרה של הפסד ימי לימודים כתוצאה מפגיעה, תאונה או מחלה.
   
 • כיסוי עבור טיפולי התפתחות.
   
 • כיסוי טיפולי עזרה ראשונה בבעיות שיניים.

 • ביקור רופא בהשתתפות עצמית כל ימות השבוע.
   
 • כיסוי עבור ביצוע סקר תקופתי בהשתתפות עצמית בבית המבוטח.
   
 • כיסוי עבור מעקב רפואי באמצעות ערכת וידאו.
   

פוליסות בריאות לכל המשפחה

מעבר לחבילה המוזכרת המיועדת לבני נוער מתחת לגיל 18, מציעה חברת מנורה מבטחים חבילות רחבות עבור כיסוי בריאותי מקיף לכל המשפחה כמו פוליסת "עתיד בריא", "קרן אור" ועוד. מומלץ לבצע השוואת מחירים ולבדוק מה הפוליסות הנוספות המוצעות על ידי החברות השונות.

לקבלת הצעות ביטוח בריאות משתלמות, לחצו כאן: ביטוח בריאות

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו