תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

מידע על ביטוח בריאות בחברת כלל

חברת כלל ביטוח מציעה מגוון רחב מאוד של פוליסות ביטוח בריאות. הביטוחים השונים כוללים השלמה לביטוחי שב"ן של קופות חולים, כיסויים לצרכי ניתוחים מיוחדים בארץ ובחו"ל, השתלת איברים, תרופות, צרכים סיעודיים ועוד.

עמוד זה אינו מייצג ואינו קשור לסוכנות / חברת הביטוח.

כלל ביטוח בריאות – ניתוחים והשתלות

אחריות בסיסית – פוליסת ביטוח בריאות בסיסית המכסה ניתוחים והשתלות מאפשרת למבוטחי כלל לבצע ניתוחים מיוחדים ויקרים באופן פרטי. המבוטח רשאי לבחור את המנתח, את בית החולים ואת מועד הניתוח, בארץ, או בחו"ל.

כמו כן, נותנת הפוליסה כיסוי לביצוע השתלות בחו"ל, יעוץ רפואי, כיסוי לתרופות שאינן כלולות במסגרת סל שירותי בריאות, עזרה ראשונה לכאבי שיניים, ביקור רופא בעת הצורך ועוד.

אחריות מורחבת – פוליסת ביטוח בריאות אחריות מורחבת מעניקה כיסוי לכל סוגי הניתוחים ומאפשרת למבוטח לבחור על פי שיקול דעתו את הרופא המנתח, את בית החולים ואת מועד הניתוח, בארץ, או בחו"ל.

לקריאה נוספת: לפני שטסים לחו''ל - פוליסת ביטוח לנשים בהריון

כיסויים נוספים: שירותי אחות פרטית, בדיקות יקרות, אמבולנס, טיסה ושהייה בחו"ל, כיסוי הוצאות שיקום, פיצוי למוטבים במקרה של מוות כתוצאה מניתוח, פיצוי למנותחים במערכת הציבורית, בונוס עבור 3 שנים ללא תביעות ביטוחיות, ביקור רופא, השתלות, הטסת מומחים מחו"ל לארץ, הוצאות איתור תורמי מוח עצם ועוד. 

כלל ביטוח בריאות לילדים

אחריות ילדים – של חברת כלל ביטוח בריאות, היא תוכנית ביטוח חדשנית וייחודית המעניקה ביטוח בריאות לילדים בישראל.

התוכנית מיועדת למשפחות המעוניינות להבטיח את הטוב ביותר לילדיהם והיא מקנה ביטוח בריאות לילדים מרגע היוולדם ועד להגיעם אל גיל הגיוס לצה"ל.  

קיראו בהרחבה על: ביטוח בריאות לתינוק שזה עתה נולד

פוליסת הביטוח מעניקה מגוון רחב של כיסויים: כל סוגי הניתוחים בארץ, בחירת מנתח פרטי, ניתוחים בחו"ל במרכזים רפואיים נבחרים, כרטיס טיסה למנותח ולמלווה, הוצאות שהייה בחו"ל, בדיקות יקרות, השתלות בחו"ל, פיצוי בעת גילוי מחלות קשות, או תאונות, פיצוי במקרים של נכויות שונות, שחרור מתשלום פרמיית ביטוח עם מות אחד ההורים, כיסוי הוצאות עבור טיפולים שיקומיים ועוד.

כלל ביטוח בריאות סיעודי

פוליסת ביטוח בריאות נוספת של חברת כלל, מציעה ביטוח סיעודי עם מגוון רחב של כיסויים. פוליסה זו מבטיחה פיצוי בכל מקרה בו המבוטח זקוק לעזרתו של אדם שלישי בכדי לבצע את הפעולות הבאות: לשבת ולקום, להתרחץ, לאכול ולשתות, להתלבש, ללכת ולשלוט על סוגרים.  

גמלת הסיעוד תינתן בהתאם למצבו של המבוטח:

  • אי יכולת לבצע 2 מתוך הפעולות, שאחת מהן הנה שליטה על סוגרים – גמלה מלאה
  • אי יכולת לבצע 3 מהפעולות – גמלה מלאה.
  • במקרים של פגיעה קוגנטיבית וצורך בהשגחה צמודה – גמלה מלאה

בנוסף, בהתאם לתנאים בפוליסה יינתן פיצוי כספי למוטבים במקרה של פטירת המבוטח וניתן לקבל כיסוי חלקי גם במקרה של ביטול פוליסת הביטוח.

לקבלת הצעות ביטוח בריאות משתלמות, שמתאימות לכם בדיוק
לחצו כאן: ביטוח בריאות

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו