תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

ביטוח בריאות לחופשות סקי

בעשור האחרון הפכו חופשות הסקי לענף תיירותי פופולארי ומשגשג מאוד. מדי שנה בעונת החורף אורזים ישראלים רבים מזוודות ועולים על טיסות ליעדים שונים במדינות אירופה המושלגות, לחופשת סקי. ואכן, חופשת סקי היא ללא ספק חוויה בלתי נשכחת.

עם זאת, חשוב לזכור, כי סקי הוא ענף ספורטיבי לכל דבר ועניין, המבוסס על גלישת שלג. פעילות זו דורשת לרוב ניסיון ומתבצעת באמצעות ציוד מקצועי, כדוגמת מגלשיים וחליפת גלישה, אותו ניתן לרכוש או להשכיר באתרי הסקי.

כמו כל ספורט אתגרי אחר, כך גם הסקי הוא מהנה מאוד ומציף את הגוף באדרנלין, אך גם עלול לגרום לבעיות רפואיות בנסיבות שונות ואפילו לפציעות קשות, גם למקצוענים בתחום. מסיבה זו, לפני חופשת סקי חשוב ביותר לעשות ביטוח נסיעות, המותאם במיוחד לפעילות ספורטיבית זו כפי שגם ספורטאים נוהגים לעשות ביטוח בריאות לספורטאים.

לאחר חופשת הסקי נוסע לצלול? קרא על ביטוח בריאות לצלילה

חשיבות ביטוח בריאות לחופשת סקי

רבים מאיתנו נוטים לזלזל בביטוח בריאות לחו"ל, ולרוב מסתפקים בביטוח הפשוט ביותר או אפילו בביטוח חינם, אותו מציעות חברות כרטיסי האשראי ללקוחותיהן.

מצב זה עלול להסתיים לא טוב בחופשה רגילה לחו"ל ובייחוד בחופשת סקי. שכן, ביטוח בריאות רגיל איננו מכסה כלל פעילויות המוגדרות כאתגריות עם רמת סיכון מסוימת, כדוגמת סקי.

ביטוח בריאות רגיל איננו מכסה מקרים של תאונות כתוצאה מגלישת שלג או כל תאונה אחרת העלולה להתרחש כתוצאה מפעילות זו.

במקרים אלה, אם לא נרכשה פוליסת ביטוח לסקי, כיסוי הוצאות רפואיות בחו"ל נופל כולו על כתפיהם של הנופשים, והסכומים לתשלום הם גבוהים בהרבה מהסכום הממוצע עבור פוליסת ביטוח רפואי על חופשת סקי.

מתכנן/ת ללמוד בחו"ל? כל מה שצריך לדעת על ביטוח בריאות לסטודנטים בחו"ל

ביטוח נסיעות לחופשת סקי – מהו כולל?

ביטוח נסיעות לחופשת סקי כולל, מעבר לכיסויים הרגילים, גם ביטוח בריאות עבור בעיות רפואיות או ביטוח תאונות אישיות, שנגרמו כתוצאה מפעילות הסקי. ביטוח זה מורכב לרוב מכמה סעיפים חשובים:

כיסוי רפואי מקיף – ביטוח סקי לחו"ל לרוב מכסה את העלויות הרפואיות הנגרמות כתוצאה מפעילות זו עד לתקרה גבוהה בהרבה מהרגיל. ככל שתקרת הכיסוי הרפואי גבוהה יותר, כך תהיו בטוחים יותר, כאשר סכום של חצי מיליון דולרים נחשב לסכום כיסוי ראוי. 

פינוי אווירי – ביטוח סקי כולל גם סעיף של פינוי אווירי. בהתאם לסעיף זה, במקרה ובו נפצעתם חלילה כתוצאה מפעילות הסקי, תזכו לפינוי אווירי ארצה ולא תצטרכו לבלות בבתי חולים זרים במשך ימים או אפילו שבועות.

ביטוח ציוד – סעיף זה מיועד רק עבור מי שיוצא לחופשת סקי עם ציוד מקצועי. מטרתו של ביטוח זה היא לכסות את ערך הציוד במקרה של פגיעה או גנבה. 

ביטוח תאונות אישיות וכסוי רפואי לטיפולים – כיסוי רפואי זה הוא עבור הטיפולים בבית חולים. בשיטה זו, תשלם חברת הביטוח עבור הטיפולים במקרה הצורך, ואתם לא תצטרכו לשלם מכיסכם סכומים גדולים ולאחר מכן לרדוף אחרי חברת הביטוח.

ולבסוף, חשוב מאוד לקחת את פרטי הפוליסה מחברת הביטוח, ולוודא מראש כי ישנו מספר טלפון עם מענה בעברית, הפועל 24 שעות ביממה, אליו ניתן להתקשר מחו"ל.

בהריון? נוסעת לחו"ל? לחץ/י לקבלת כל המידע על ביטוח נסיעות או ביטוח בריאות לנשים בהריון


ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו