תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

מידע על הנחות בביטוח בריאות בחברות השונות

רכישת חבילות פרטיות של ביטוח בריאות, נועדו לספק שרותי בריאות אשר אינם נכללים בסל שירותי בריאות ממלכתי או בחבילות המשלימות של קופות החולים.

חברות וסוכנויות ביטוח הרכיבו חבילות שרותי בריאות הכוללות מרכיבים ייחודיים המתאפיינים על פי צרכיו של רוכש הפוליסה ובין השאר יצרו הנחות בביטוח בריאות על פי סינונים שונים וסוגי רכישת הפוליסה.

כאמור, פוליסות הבריאות מעניקות כיסויים משלמים לשירותים אשר אינם נכללים במסגרת סל שירותי בריאות או בשירותי הבריאות של קופות חולים וכוללות סעיפים שונים כמו כיסוי ניתוחים בחו"ל, הוצאות הניתוח בחו"ל, התייעצות עם רופאים מומחים, ניתוחי השתלות מורכבים בארץ ובחו"ל ועוד מרכיבים חשובים אשר ראוי שיהיו לכל אזרח בפוליסה המכסה הוצאות אלו במצבים בהם חלילה יזדקק להם.

את הסעיפים בחבילות ניתן כמובן לרכוש בנפרד, אך על מנת להוזיל עלויות, מציעות חברות ביטוח מגוון שירותים תחת כותרת של חבילת שרותי ביטוח בריאות המותאמת על פי רוב לקהל היעד הרלוונטי, לדוגמא חבילה המיועדת לנשים, ילדים, או קשישים. חבילות אלו מעניקות הנחות בביטוח בריאות וכך מוזילות עלויות למבוטח.

נתון זה מצביע על העובדה כי רכישת פוליסות בריאות אצל חברות מהווה כשלעצמה הנחה משמעותית על פני רכישת סעיפי ביטוח נפרדים. עם זאת, נוכל למצוא חברות וסוכנויות המעניקות הנחות בביטוח בריאות ברכישת פוליסות בריאות בתנאים שונים.

הנחות בביטוח בריאות ברכישה דרך האינטרנט

מתן שירותים מקוונים הוא המהפכה השיווקית של העולם. שרות מקוון מאפשר לחברות להציע למכירה מוצרים ולהוזיל את עלויות התפעול וכוח האדם בעת ביצוע המכירה, תוך שמירה על מתן שרות יעיל וברור לקונה.

החברות, אשר זיהו את הפוטנציאל הגלום במכירת פוליסות דרך רשת האינטרנט, מאפשרות למעוניין ברכישת פוליסת בריאות לחפש את הפוליסה המתאימה לו ולצרכיו, או לבני משפחתו וללא צורך בהתרוצצות יתרה לבצע את רכישת הפוליסה באופן מקוון דרך אתר האינטרנט של החברה.

קיראו בהרחבה על: ביטוח בריאות משפחתי

על מנת למשוך לקוחות לביצוע רכישות של פוליסות בריאות דרך אתרי האינטרנט של החברות השונות, יוצאות החברות במבצעי הנחות בביטוח בריאות הניתנות לרוכשי הפוליסות באופן מקוון ונעות סביב עשרות אחוזי הנחה ברכישת הפוליסה.

רכשת פוליסה בתחום אחר? קבל הנחות בביטוח בריאות

כפי שמקובל בתחומים רבים אחרים, גם בתחום הביטוח מקובל מאוד לבצע "עסקאות חבילה".

סוכני החברות השונות ישמחו אם תמצאו לנכון לרכז את כל שרותי הביטוח שלהם אצלם ועל כן, אם תרכשו ביטוח חיים, רכב או דירה אצל אותו סוכן, סביר להניח שתוכלו לדרוש ממנו הנחות משמעותיות אם תחליטו לרכוש דרכו את פוליסת הבריאות שלכם דרכו גם כן.

הנחות בביטוח בריאות לסטודנטים

כיום קיימות חברות המאפשרות לסטודנטים אשר רוכשים דרכן את פוליסת הבריאות, חבילת פוליסה ייחודית בעלות אטרקטיבית במיוחד במידה והמבוטח הוא סטודנט בגיל מסוים. חברות המעניקות הנחות בביטוח בריאות לסטודנטים בעצם מושכות ציבור שלאו דווקא היה מגיע אליהן בדרכים רגילות.

לקריאה נוספת: ניצול נכון של ביטוח הבריאות

כאמור, כיום ניתן למצוא הנחות בביטוח בריאות אצל החברות והסוכנויות השונות אם רק מחפשים. ניתן להוזיל את עלויות הפוליסה ולהתאים אותה לצרכי המבוטח ומשפחתו אך מומלץ, כמו בכל רכישת פוליסה בתחום אחר, לבצע השוואת מחירים ובדיקת החברה טרם הרכישה.

להשוואה חכמה של מחירי פוליסות בריאות לחץ כאן: ביטוח בריאות

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו