תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

מידע על מבצעי ביטוח בריאות בחברות השונות

חברות הביטוח מציעות ללקוחותיהם פוליסות בריאות המשמשות לרוב כפוליסות משלימות לשרותי הבריאות הממומנים על ידי סל הבריאות הממלכתי ולשרותי הבריאות המשלימים המוצעים על ידי קופות החולים. כיום, ניתן לרכוש פוליסות מיוחדות מהחברות השונות המוצעות כחלק משירותי מבצעים בביטוח בריאות ובהתאמה לצרכי הלקוח.

השירותים המוצעים בדרך כלל ברכישת פוליסות ביטוח בריאות משלימות אצל החברות כוללות כיסויים שונים עבור ניתוחים אשר על המטופל לבצע בחו"ל, השתלות, ביצוע ניתוחים מורכבים באופן פרטי בארץ תוך אפשרות בחירת הרופא המנתח, הרופא המרדים ובית החולים בו יבוצע הניתוח. וכמו כן, קיימות פוליסות אשר כוללות מימון תרופות אשר אינם מופיעות בסל הבריאות הממלכתי.

החברות מציעות את פוליסות הבריאות תוך שהן חותכות את האוכלוסייה על פי רוב לשכבות גיל: ילדים, מבוגרים וקשישים. כמובן, שבהתאם לגיל המבוטח, כך יושם דגש על מרכיבי הפוליסה בהתאם לצרכיו העתידיים האפשריים של המבוטח ועל פי נתונים אלו גם יורכב מחיר הפוליסה.

מבצעים בביטוח בריאות – פוליסות משפחתיות

חברות ביטוח מעוניינות כמובן בצבירת לקוחות רבים ככל האפשר, על כן, כאשר לקוח מביע התעניינות ברכישת פוליסה עבור עצמו מיד תוצע לו רכישת פוליסת ביטוח עבור כל בני משפחתו במסגרת מבצע מסוים.

במצב זה יוצע ללקוח כמובן מחיר אטרקטיבי ברכישת פוליסה עבור כל המשפחה ויוצעו מרכיבים בפוליסות השונות בהתאם למין המבוטח וגילו.

כחלק מרכישות פוליסת ביטוח בריאות משפחתית מוצעים גם מבצעים בביטוח בריאות המתאימים יותר לנשים ויכללו סעיפים בפוליסה המיועדים כמובן לקהל הנשי, כמו שירותי בריאות הנכללים בטיפולי הפוריות השונים, הזרעה והפריה חוץ גופית, טיפולים הנכללים במהלך תקופת ההיריון וטיפולים נוספים הקשורים להיבטי בריאות האישה.

לקריאה נוספת: ביטוח בריאות לתינוק שזה עתה נולד

עבור הילדים שבמשפחה, יוצע ביטוח בריאות לילדים עם מרכיבים משלימים לפוליסה אשר יכללו לדוגמא כיסוי עבור שיעורים פרטיים אשר יזדקק להם הילד לאחר שעבר טיפולים או ניתוחים אשר דרשו היעדרות ממושכת מהלימודים, כיסויים עבור שרותי ייעוץ סוציאליים, כיסוי עבור טיפולי ריפוי בעיסוק, כיסויים עבור הורים מלווים אשר יאלצו לטוס עם הילד לחו"ל לצורך ביצוע ניתוחים וכיסויים נוספים המתאימים לגיל המבוטח.

מבצעים בביטוח בריאות לגיל הזהב

ביטוח בריאות המיועד לגיל הזהב יכלול כמובן את כל המרכיבים הסטנדרטיים, כיסוי ניתוחים בארץ ובחו"ל, כיסוי עבור תרופות אשר אינן נכללות בסל הבריאות וכיסויים שגרתיים נוספים.

אך יכללו גם מרכיבים המיועדים במיוחד לגיל הזהב כגון הרחבת מספר ימי האשפוז שבפוליסות הרגילות, זכות לניצול כספי הפוליסה על פי בחירת המבוטח וכיסויים נוספים המיועדים לקהל גיל הזהב.

לקריאה מורחבת: ביטוח בריאות לבני גיל הזהב

חברות ביטוח – מבצעים שונים

פוליסות ביטוח בריאות, המשלימות לקבלת סל שרותי בריאות הממלכתי ולשרותי השב"ן של קופות חולים, מוצעות לקהל הרחב תמורת מחירים הוגנים מאוד על פי רוב.

ההבדלים שבין הפוליסות המוצעות על פי מין גיל או עיסוק לרוב מוצעים בכדי למשוך את קהל הלקוחות השונה אל החברות ובכדי לתת תוכן אישי יותר אל חבילות הביטוח ומרכיביה ובכך ליצור מבצעים בביטוח בריאות.

כאמור, בפנייה אל הסוכן שלכם תוכלו לבחור את המרכיבים המתאימים לכם מבין הפוליסות השונות המוצעות לקהלי היעד השונים ולתפור לעצמכם את הפוליסה המתאימה לצרכיכם ומתאימה לאופי ולשגרת יומכם.

קיראו בהרחבה: איך להוציא את המקסימום מפוליסת הביטוח?

כמובן, שעדיף לבחור בחברה אחת עבור כל בני המשפחה, כי אז קרוב לוודאי שתזכו למחירים הוגנים יותר ואף ייתכן ויוצעו לכם מבצעים בביטוח בריאות.

להשוואה חכמה של מחירי ביטוח בריאות, לחץ כאן: ביטוח בריאות

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו