תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

לפני שטסים לחו''ל - פוליסת ביטוח לנשים בהריון

היום הפכו הטיסות לחו"ל לחלק בלתי נפרד משגרת החיים של כולנו, והגלובליזציה הובילה לכך, שאנו מבלים יותר זמן איכות בחו"ל או אף טסים לצורך ענייני עבודה שוטפים ושגרתיים.

מסיבה זו, החלו בשנים האחרונות גם נשים בהריון לטוס בתדירות גבוהה יותר מבעבר.

כדי להבטיח את שלומו, צריך כל אדם הטס לחו"ל לרכוש לעצמו פוליסת ביטוח בריאות \ נסיעות מתאימה, ונשים בהיריון צריכות להתאים את פוליסת הביטוח הרפואי למצבן ולדאוג, שהיא תכסה טיפולים רפואיים שונים הקשורים בהיריון במידה וחלילה הן תזדקקנה לכך בשהותן מחוץ לגבולות הארץ. 

לרוב, מוגדרות נשים במהלך הריונן כנוסעות רגילות אם מצבן הבריאותי הוא תקין ולא קיים חשש לסיכונים כלשהם.

עם זאת, אישה הנמצאת כארבעה שבועות לפני הלידה, או במצב בו קיים חשש כלשהו באשר להתפתחות ההיריון, תצטרך להעביר תעודה רפואית מתאימה כשבוע לפני מועד הטיסה לחברת התעופה.

לקריאה נוספת: ביטוח בריאות לילדים

אישור רפואי זה איננו מבטיח כל כיסוי ביטוחי, ולרוב לא מומלץ לנשים בחודש האחרון להריונן או אף בשבוע הראשון לאחר הלידה לטוס. אם בכל-זאת הטיסה היא הכרחית, יש להציג את האישור המתאים.

אישה הנמצאת בשבוע ה-26 להריונה צריכה לרוב למלא שאלון רפואי מתאים החתום על-ידי הרופא המטפל בה, להעבירו לרופא התעופתי של חברת התעופה ולהמתין לאישור טיסה מתאים.
בשאלון זה מצהירה האישה, כי אין לה בעיות רפואיות שונות הקשורות בהיריון.

בין השבוע ה-26 לשבוע ה-30, תצטרך האישה לשלם תשלום נוסף עבור כיסוי סיכונים הקשורים בהיריון.

קיראו: ביטוח נסיעות לחו"ל

לאחר השבוע ה-30 להריון לרוב לא תוכל האישה לטוס אלא אם צרפה אישור מיוחד מהרופא המטפל בה, לפיו אין לה כל בעיות רפואיות המונעות ממנה לטוס, והיא לרוב לא תזכה לכיסוי רפואי מתאים.

לאחר השבוע ה-36 לא תוכל האישה לטוס, ואם היא בהריון מרובה עוברים היא לא תוכל לטוס כבר לאחר השבוע ה-32 להיריון. כאשר קיים מקרה חירום וחייבים להטיס אישה בהיריון מתקדם, יש צורך באישור מיוחד ובלווי של רופא.

בהריון ולא יודעת מה כולל הביטוח הרפואי שלך? קראי על ביטוח בריאות לנשים בהריון

פוליסת ביטוח לאישה בהיריון

נסיעה לחו"ל בזמן ההיריון ללא ביטוח מתאים עלולה להסתיים בהוצאות גדולות מאוד, ומסיבה זו חשוב ביותר לרכוש פוליסת נסיעה לחו"ל הכוללת הרחבה להיריון ותוך התאמתה לשבוע ההיריון בו נמצאת האישה.

חשוב ביותר להתאים את הפוליסה גם למשך השהייה הצפוי בחו"ל ביחס לשלב ההיריון בו מצויה האישה ואף מומלץ ביותר להתייעץ עם הרופא לפני הנסיעה ולפני רכישת הפוליסה.

במקרים בהם פוליסת ביטוח נסיעות אינה מאפשרת את מכלול הכיסויים הדרושים, כדאי לבדוק האם קיימת פוליסת ביטוח בריאות משלימה שתבטיח כיסוי נרחב יותר על כל צרה שלא תבוא.

קיראו בנושא: רכישת ביטוח בריאות לחו''ל

מטבע הדברים, פוליסת ביטוח הנוסעים הרגילה איננה מכסה אירועי ביטוח הקשורים לנשים בהריון: לידה מוקדמת, הריון חוץ רחמי, שמירת הריון לאחר 26 שבועות, טיפול בפג שנולד לפני הזמן או כל מקרה אחר.

לדוגמה, כאשר מתרחשת לידה מוקדמת של פג בחו"ל, היא לרוב כרוכה באשפוז ממושך, הדורש היערכות מוקדמת והרחבת הכיסוי הביטוחי הקיים, שאם לא כן תאלץ האם הטריה לשאת לבדה בעלויות הלידה, האשפוז והארכת השהות בחו"ל.

באתר INSURED תוכלי לקבל הצעה משתלמת לפוליסת ביטוח נסיעות או ביטוח בריאות לחו"ל בזמן הריון.

לקבלת הצעת ביטוח משתלמת במיוחד ליחצו: צור קשר

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו