תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

פוליסות ביטוח בריאות של aig

חברת AIG מציעה קשת רחבה מאוד של פוליסות ביטוח בריאות, במטרה להבטיח למבוטחים כיסוי ופיצוי כספי על כל צרה שלא תבוא. פוליסות הביטוח של AIG כוללות ביטוח תאונות אישיות, ביטוח בריאות למשפחה ועוד.

עמוד זה אינו מייצג ואינו קשור לסוכנות / חברת הביטוח.

AIG - תאונות אישיות

פוליסת ביטוח תאונות אישיות של AIG מאפשר להתמודד במהירות עם מקרים של נזקי גוף קשים בעקבות תאונה, לשקם את בריאותכם ולשמור על איכות החיים אליה התרגלתם. הכיסוי תקף 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה, בכל עת ובכל מקום.

דמי הפיצוי ישולמו בנוסף לכספים שתתבעו על פי פוליסות אחרות שברשותכם, סכום הפיצוי קבוע מראש ואינו מיועד לכסות מקרים של תאונת דרכים, או אירועי טרור.

AIG - משפחה

פוליסת ביטוח למשפחות של AIG מבטיחה את ביטחונם של ילדיכם ובני משפחתכם שתלויים בכם. במקרים של פגיעה מתאונות, מעבר למשאבים הנדרשים לשיקום הבריאות, ישנם מצבים רבים של פגיעה ביכולת ההשתכרות, חוסר תפקוד וצרכי דיור מיוחדים שעלולים למוטט כלכלית ונפשית כל משפחה, ללא היערכות מתאימה.

לקריאה נוספת: ביטוח בריאות לילד

הפוליסה מבטיחה פיצוי כספי גבוה במקרה של מוות מתאונה, קצבה חודשים של עד 3,000 ₪ לתקופה שלא עולה על 10 שנים, אשפוז עד חצי שנה, יעוץ פסיכולוגי לבני המשפחה ועוד.

AIG - ביטוח בריאות למבוגרים

ביטוח בריאות למבוגרים של AIG, הוא פוליסה המיועדת לבני חמישים ומעלה ומותאמת לצרכיהם המיוחדים של בני גיל זה. העלות החודשים של פוליסה זו נמוכה יחסית, 29 ₪ ליחיד ו – 55 ₪ לזוג (המחירים מתעדכנים מעת לעת).

הפוליסה מאפשרת ניצול מלא של הביטוח, תוך קבלת פיצוי כספי בכל דרך בה יבחר המבוטח, הצטרפות ללא בדיקות רפואיות ושאלונים, כיסוי בכל עת, בכל מקום וסכום פיצוי קבוע מראש.

AIG - ביטוח בריאות למחלות קשות

ביטוח בריאות של AIG למחלות קשות, מציע כיסוי ופיצוי כספי בעת אבחון של אחת מתוך 33 המחלות במכסה הפוליסה, כמו השתלת איברים, סרטן, מחלות לב, שבץ מוחי ועוד.

מומלץ לקרוא בנושא: הצהרת בריאות

בנוסף לפיצוי הכספי הראשוני, ניתנת למבוטחים אפשרות לקבל חוות דעת שנייה וייעוץ רפואי על ידי מיטב המומחים בארה"ב. לפוליסה תקופת אכשרה של 90 יום והכספים ישולמו בנוסף לכל פיצוי שתקבלו על פי פוליסות אחרות שברשותכם.

ביטוח בריאות לנשים - ליידי AIG

AIG ליידי הוא ביטוח בריאות מיוחד המכסה מקרים של גילוי סרטן השד, או סרטן באברי הרבייה בקרב נשים.

קיראו על: תעודת סוכן ביטוח מוסמך

הפוליסה מציעה שלושה כיסויים עיקריים שיאפשרו למבוטחות להסיר דאגות כלכליות מליבן ולהתמקד בהחלמה: פיצוי כספי ראשוני במועד אבחון הסרטן, תשלום חודשי במשך שנה מיום האבחון, כיסוי אשפוז בבתי חולים לצורך קבלת טיפול רפואי בסרטן.

לקבלת הצעות מחיר משתלמות לרכישת ביטוח בריאות, לחץ כאן:
השוואת מחירי ביטוח בריאות

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו