תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

כל המידע בנושא ביטוח פנסיוני

בשגרת היום יום ובמרוצת החיים, אנו נוטים להתרכז יותר בבעיות הקיום היומיומיות ולחשוב פחות על העתיד שנראה לנו רחוק. הצורך בהפרשת הקצבה כספית לימים קשים יותר, בהם לא נוכל לעבוד מסיבות בריאותיות, או מכל סיבה אחרת הוא חיוני וחשוב, ונכנס לתודעת הציבור לאחרונה בעקבות השינויים והרפורמות שמתבצעות לאחרונה בהחלטות הממשלה עם חוק הפנסיה החדש.

ניהול ביטוח פנסיוני הנקרא גם ביטוח מנהלים, יבטיח בסופו של דבר שמירה על אורח חיים תקין כלכלית בואכם לגיל הפרישה, וישלים למעשה את הקצבה הזעומה המתקבלת על ידי הביטוח הלאומי כמחוקק.

במאמר זה, נסכם עבורכם את העיקרים שבתוכנית הביטוח הפנסיוני, המלצות לבניית תקציב הפרשה חודשי, נפרוס את חובותיו של המעסיק בנושא הפנסיה, ונציג דגשים נוספים עליהם יש לעמוד בעת רכישת פוליסה מסוג זה.

ניהול תקציב לביטוח פנסיוני

התקציב אשר תפריש עבור הביטוח הפנסיוני, במידה ואין המעסיק מקים עבורך תוכנית שכזו, היא למעשה נגזרת של הכנסותיך והוצאותיך החודשיות.

לקריאה נוספת: ביטוח בריאות לקשישים ובני גיל הזהב

ניהול תקציב ביתי הוא נושא לדיון אחר, אך המלצתנו היא לנהל את התקציב הביתי באופן בו יהיו רשומים כל ההוצאות השוטפות החודשיות.

במצב אידיאלי זה, תוכלו לדעת מה הוא הסכום אותו תוכלו להפריש עבור תוכנית הפנסיה אותה ברצונכם לצבור.

כאשר המעסיק הקים עבורכם תוכנית פנסיונית בצורת ביטוח פנסיוני, ביטוח מנהלים או קרן אחרת, יפריש המעסיק 5% משכר הברוטו שלכם עבור מטרה זו, ואתם תשלמו גם כן 5% משכר הברוטו. כמו כן, ישלם המעסיק לקרן 8.33% משכר הברוטו עבור הפיצויים ו 2.5% משכר הברוטו עבור ביטוח נכות ואובדן כושר עבודה.

ביטוח פנסיוני לעצמאי

הדאגה לניהול ביטוח פנסיוני עבור העצמאי מוטלת על כתפיו בלבד. הוצאות עבור ביטוח מסוג זה מוכרות על ידי רשויות המס וישמשו בהצגת הדוחות כהוצאה מוכרת מלאה.

ישנם מספר תוכניות על ידן יוכל לדאוג העצמאי לתקציב גיל הפרישה, לדוגמא, תוכנית הון, בה יפריש מהכנסות העסק 12% מההכנסה ועד לתקרה של 9900 שקלים לחודש, עבור תוכנית קצבה יפריש 16% מההכנסה, ועד לתקרה של 9900 שקלים גם כן.

עבור רכישת ביטוח אובדן כושר עבודה, יפריש העצמאי סכום של 2.5% מהכנסותיו, ויוכל לרכוש עבורו קופות גמל וביטוחים נוספים המוכרים גם כן כהוצאה מוכרת מלאה במס.

לקריאה נוספת: ביטוח סיעודי של קופות החולים

עבור העצמאי, מומלץ להשתמש בשרותיו של יועץ מס בשילוב עם יעוץ של סוכן ביטוח המתמחה בתחום הקרנות, על מנת להקטין את תשלום המס השנתי מול הגדלת הקרנות והחסכונות לשימוש עתידי.

שרותי הביטוח הפנסיוני בארץ

המלחמה על קרנות הפנסיה וביטוחי המנהלים בארץ מתנהלת בין שני תאגידי הענק "מגדל" ו – "חברת כלל". אחריהם במרוץ מתמודדת חברת הפניקס.

לחצו לרשימת חברות וסוכנויות הביטוח בישראל

חברות מגדל וכלל מנהלות מסעות שיווקיים עתידי מדיות, הכוללות שיווק אגרסיבי באינטרנט ובטלוויזיה, ניהול מוקדי לקוחות טלפוניים ועוד.

בביצוע סקר שוק לאיתור חברת הביטוח המתאימה לצורכיכם בנושא ביטוח פנסיה, מומלץ לקבל הצעות מהחברות הגדולות ומהקטנות, לקרוא היטב את תנאי הפוליסות ואפשרויות היציאה, ואם ניתן, אף להיעזר בשרותיו של סוכן ביטוח הבקיא בענף הביטוח הפנסיוני, אשר ידע להמליץ לכם על הפוליסה הנותנת יותר והעולה פחות.

קיראו בהרחבה: מי מוכר לכם פוליסות ביטוח בריאות?

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו