תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

מידע על ביטוחים בסוכנות רוזין

רוזין סוכנות לביטוח מתמחים בענפי הביטוח השונים, בהם ביטוח בריאות, רכב, משכנתא, עסקים, ביטוח חיים ועוד. הסוכנות פועלת מול חברות מבטחות שונות בישראל, במטרה להציע ללקוח את הפוליסה המשתלמת והמתאימה ביותר.

עמוד זה אינו מייצג ואינו קשור לסוכנות / חברת הביטוח.

פוליסות ביטוח בריאות בסוכנות רוזין

הפוליסות שמשווקת הסוכנות מתחלשות לשלושה סוגים עיקריים – פוליסה המכסה ניתוחים בארץ ובחו"ל, פוליסת ביטוח השתלות איברים וכיסוי לתרופות שאינן נכללות במסגרת סל שירותי הבריאות הממלכתי, או ביטוחים משלימים של קופות חולים.

מגבלות האחריות ותקרת הכיסוי משתנים מפוליסה לפוליסה, כמו גם העלויות. ככלל, מדובר בשוק תחרותי וכל חברת ביטוח שואפת להציע ללקוחותיה פוליסת ביטוח בריאות משתלמת.

התפקיד שלקחה על עצמה סוכנות הביטוח רוזין, הוא למעשה ייצוג הלקוחות מול חברות ביטוח שונות, במטרה להשיג עבורם את הפוליסה עם הכיסויים המתאימים ביותר לצרכיהם, בעלות נמוכה ככל האפשר.

פוליסת ביטוח תאונות

ביטוח תאונות נועד לכסות נזקים הנגרמים עקב תאונות שונות ולהבטיח לכם את כל האמצעים הכלכליים שידרשו בכדי להשיב את בריאותכם לתקנה (במידת האפשר) ולשמור על איכות חיים גם במקרים של נכון, פגיעה בפרנסה, או אסונות נוראים מכך.

ביטוח תאונות מכסה נזקים הנגרמים מכל סוג של תאונה, למעט תאונות דרכים, היקף הכיסוי רחב יחסית ועלותו נמוכה. הכיסויים כוללים מקרים של נכון, סיעוד, אשפוז, או חלילה מוות.

קיראו בהרחבה על: פוליסת ביטוח למקרה של מוות

גובה הפרמיה נקבע לפי גיל המבוטח וכן, קיימת רשימת עיסוקים שמחייבת תוספת תשלום בשל הסיכון הכרוך בעבודתו של המבוטח.

ביטוח סיעודי בסוכנות רוזין

ככל שתוחלת החיים עולה, כך גובר הצורך להבטיח כי תוכלו להזדקן בכבוד ויהיו בידכם כל האמצעים הכלכליים שיאפשרו לכם לשמור על איכות חייכם, גם לעת זקנה. קיימים שני מסלולים לרכישת ביטוח סיעודי בחברות פרטיות: תשלום עד גיל מסוים, או תשלום פרמיה למשך כל החיים.

לקריאה נוספת: ביטוח בריאות לקשישים ובני גיל הזהב

גם הפיצוי שמבטיחה כל פוליסה עשוי להשתנות ולהיות מוגבל: פיצוי ל – 3 שנים, פיצוי ל – 5 שנים, או פיצוי חודשי לאורך כל החיים. סכום הפיצוי החודשי משתנה גם הוא ובהתאם גובה הפרמיה.

ניתן לרכוש פיצוי חודשי במסגרת ביטוח סיעודי ביחידות של 1,000 ₪. מטרתה של סוכנות רוזין היא לסייע לכל לקוח לבחור את פוליסת הביטוח המתאימה ביותר לצרכיו ויכולותיו הכלכליות.

להשוואה חכמה של מחירי ביטוח בריאות, לחץ כאן: ביטוח בריאות

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו