תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

המדריך המלא לרכישת ביטוח בריאות

שוק ביטוחי הבריאות הפרטיים מציע מגוון רחב של פוליסות ביטוח בריאות ולצד יתרונותיו של השפע, קיים גם קושי רב בבחירת פוליסת הביטוח המתאימה.

בחירת ביטוח בריאות
, היא אחת הבחירות החשובות יותר שאדם נאלץ לעשות, ביטוח הבריאות הוא לרוב ביטוח ארוך טווח, שילווה אתכם במשך שנים ארוכות ויהווה עבורכם רשת ביטחון במצבי חירום.  

הגדרת הצרכים מפוליסת הביטוח

השלב הראשון, בבואכם לקבל החלטה מושכלת בעת בחירת פוליסת הביטוח שתרכשו, הוא הגדרת הצרכים. חישבו בגין אילו צרכים, הנכם עלולים להזדקק לתגמולי הביטוח.

ישנם ביטוחים שמכסים שירותים רפואיים שונים כמו ניתוחים כירורגיים, השתלות ועוד, אך אינם מכסים צרכים נקודתיים יותר, כמו ניתוח בחו"ל, צורך ברכישת מכשור רפואי, או טיפולים אלטרנטיביים.

לקריאה נוספת: ביטוח בריאות נפשית

בנוסף, חישבו באילו ביטוחים אתם ובני משפחתכם כבר מבוטחים (לדוגמא בקופת החולים), על פוליסת ביטוח בריאות נוספת שתרכשו, יהיה להשלים כיסוי בתחומים שהביטוחים שקדמו לה אינם מכסים. חשובה לא פחות, היא היכולת שלכם לממן את הביטוח בטווח הארוך.

לקבלת הצעות ביטוח בריאות משתלמות, שמתאימות לכם בדיוק
לחצו כאן: ביטוח בריאות

לאחר הגדרת הצרכים, תרצו למצוא תוכנית ביטוח שעונה על הצרכים שהגדרתם בצורה המקיפה ביותר ובעלות הנוחה ביותר. חשוב לבדוק אילו נושאים מכסה כל פוליסה ואילו מגבלות יש בה, לשם כך, יש לתת את הדעת לנושאים הבאים:

 • הכיסויים בפוליסה.

 • הרחבות שמוצעות לפוליסת הביטוח הבסיסית.

 • אפשרויות לשינוי תנאי הפוליסה – ביטוח בריאות, הוא לרוב ביטוח ארוך טווח ויתכן ונסיבות חייכם יולידו צרכים שונים במהלך השנים. בדקו את התנאים בהם ניתן לערוך בהמשך שינויים בפוליסה.

 • פיצוי, או שיפוי – מה סוג הפוליסה, האם היא מעניקה למבוטח פיצוי מבלי שיצטרך להציג קבלות על הוצאות רפואיות, או מכסה תחומים שונים רק בכפוף להצגת קבלה.

 • גובה הפרמיה – מה מחיר הפוליסה הבסיסית ומה מחירם של הנספחים השונים.

 • מבנה הפרמיה – האם עלות הביטוח קבועה, שמא משתנה עם הגיל. במידה וזו משתנה, בדקו מה תהיה עלותה בכל גיל.

 • תקופת הביטוח ותנאי הביטול.

 • תקופת אכשרה – פרק הזמן במהלכו הפוליסה אינה מזכה את המבוטח בכיסויים שונים, לרוב מדובר בשלושת החודשים הראשונים, מיום רכישת הפוליסה.

 • תקופת ההמתנה – פרק הזמן שבין קרות מקרה הביטוח (המקרה בגללו תדרשו את תגמולי הביטוח), לבין הזכאות לתגמולי הביטוח.

פוליסט ביטוח בריאות - כיסוי לניתוחים פרטיים

הכיסוי המבוקש ביותר בפוליסת הביטוח המסחרית, הוא כיסוי לניתוחים פרטיים. כיסוי זה, למעשה, מאפשר למבוטח לעבור ניתוח תחת ידיו של כל מנתח שיבחר על ידו, מבלי להיות מוגבל לשירותי הבריאות הציבוריים. בנוסף, יכול המבוטח לעבור את הניתוח מבלי שזה יהיה כרוך בזמן המתנה ממושך ותורים ארוכים.

קיראו על: תעודת סוכן ביטוח מוסמך

גם בתחום זה, קיימים סוגים שונים של כיסויים ועליכם לבדוק איזה מבניהם מתאים לכם:

 • כיסוי על כל ניתוח.
 • כיסוי הפער בין ההוצאות הרפואיות בפועל, לבין תשלומים המתקבלים משירותי בריאות אחרים (לבעלי שירות נוסף בקופות החולים).

 • כיסוי על כל הניתוחים, בהתווסף השתתפות עצמית.

 • כיסוי על ניתוחים נבחרים.

מגוון פוליסות ביטוח הבריאות שקיים בשוק, מצריך בחינה והשוואה בין הצעות מחיר לביטוח בריאות והתוכניות השונות - לא רק על פי תעריפיהן.

לפני רכישת הפוליסה, כדאי לאסוף מידע מכמה מקורות, תוכלו לפנות אלינו, אל סוכן הביטוח, אל חברת הביטוח, או אל חבריכם ומכריכם שרכשו ביטוחי בריאות והתרשמו מטיב השירות שקבלו מחברות ביטוח שונות.

הצעות מחיר ביטוח בריאות שלא תמצאו משתלמות מהן
הסירו דאגות ולחצו כאן: ביטוח בריאות

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו