תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

נולד לך תינוק/ת? מזל טוב והמון בריאות!

הילדים שלנו הם שמחה!

אחד האירועים המרכזיים בחייו של אדם היא הולדת ילדיו. אין דבר מרגש ומשמח יותר יותר מלראות את דור ההמשך יוצא לאוויר העולם. הולדת הילד מובילה להרבה שמחות נוספות הקשורות לגידולו, החל מהשם, הבגדים, הצעצועים והמזון.

כל אחד מדברים אלו מקבל משמעות רבה כשמדובר בתינוק שזה עתה נולד ונמצא במרכז חיינו!

למרות חשיבותם של דברים אלו, אין עוררין על כך שבראש סדר העדיפויות שלנו עומדת בריאותו של התינוק והפעולות הכרוכות בשמירה עליה. לשם כך עלינו לדעת: כיצד המדינה מסייעת בשמירה על בריאותו של התינוק, והאם ניתן לבצע פעולות נוספות באופן פרטי?

שרותי הבריאות שמעניקה המדינה לתינוק/ת שלנו

בדיוק כשם שאנחנו כאנשים מבוגרים זכאים לקבל מתוקף חוק הבריאות הממלכתי שרותי בריאות, כך גם התינוק.

המשמעות היא שבמידת הצורך התינוק יקבל טיפול רפואי באמצעות רופא המשפחה בקופת החולים או במידת הצורך באמצעות בית החולים.

לקריאה נוספת:
ביטוח בריאות לפגים

בנוסף, המדינה מספקת שירותי רפואה מונעת, באמצעות מתן חיסונים מסוגים שונים.

המדינה מעניקה שרותי בריאות נוספים שנועדו לוודא התפתחות תקינה של התינוק, באמצעות תחנות לבריאות הציבור המכונות "טיפת חלב".

בתחנות אלה מבצעים לתינוק מבחנים הבודקים את התפתחותו השכלית והגופנית בהשוואה לתינוקות אחרים.

האם אפשר וכדאי להסתפק בשרותי הבריאות שמעניקה המדינה?

כמו בעולם המבוגרים, כך גם בכל הקשור לבריאות התינוק שרותי הבריאות של המדינה חיוניים וחשובים. עם זאת, הכיסוי ששרותי הבריאות הציבוריים מעניקים אינו רחב מספיק, וכתוצאה מכך אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מממנים טיפולים רפואיים יקרים.

קיראו בהרחבה על ביטוח שב"ן - שירות בריאות נוסף

עד כמה אנחנו חשופים לבעיות בריאות שהמדינה לא תממן את הטיפול היקר בהן? במידה רבה. למשל, במסגרת סל הבריאות נמצאות תרופות שהמדינה מסבסדת את עלותן, וחלקן מצילות חיים. תרופות מצילות חיים רבות אינן נמצאות בסל התרופות, ועלותן יכול להגיע לעשרות ומאות אלפי שקלים.

שרותי הבריאות הציבוריים אינם מממנים תרופות אלה וכך מדיי שנה נוצר מצב שבו אנשים אינם יכולים לקבל טיפול תרופתי שיציל את חייהם, עקב מחירם היקר. שרותי הבריאות שמספקת המדינה אף אינם מממנים השתלות או ניתוחים מיוחדים שיש לבצע בחו"ל, ושעלותם נאמדת במאות אלפי דולרים לפחות.

מה הפתרון במקרים אלה? פעמים רבות אנחנו שומעים על מבצעי התרמה, אך האם זוהי האלטרנטיבה היחידה?

ביטוח בריאות פרטי לתינוק שלך!

בשנים האחרונות גוברת המודעות לביטוח הבריאות הפרטי, המספק שירותים מצילי חיים שאינם כלולים בשרותי הבריאות הציבוריים. כך למשל באמצעות ביטוח בריאות פרטי ניתן לקבל מימון לתרופות יקרות שאינן נמצאות בסל הבריאות, מימון ביצוע ניתוחים והשתלות בחו"ל ועוד.

לקריאה נוספת: ביטוח נסיעות לחו"ל

גם התינוק שלכם יכול ליהנות כמובן משרותי בריאות חשובים אלו ולמען האמת, רבות מחברות הביטוח מציעות מחירים זולים משמעותית במקרים שבהם פוליסת הביטוח נרכשת בגיל צעיר.

במה זה כרוך? במידה ואתם מבוטחים בביטוח בריאות פרטי, תוכלו לצרף את התינוק שנולד לביטוח שלכם עד לגיל שלושה ארבעה חודשים. ככל שתצרפו את התינוק לביטוח מוקדם יותר, כך תוכלו להיות בטוחים שהוא יקבל כיסוי רפואי מלא במידת הצורך.

לחצו כאן וקראו על: ביטוח בריאות משפחתי

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו