תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

מידע על פוליסות ביטוח של קבוצת דריזין

קבוצת דריזין, הנה סוכנות ביטוח המספקת שרותי ביטוח אלמנטאריים ואחרים, בניהם כמובן ביטוח בריאות, זה יותר מארבעים וחמש שנה. הקבוצה תפעל עבור לקוחותיה באיתור פוליסות הנמכרות על ידי חברות הביטוח הגדולות בארץ, תוך השוואת מחירים ובחירת הפוליסות המתאימים ביותר ללקוחותיה ועל פי דרישותיהם.

עמוד זה אינו מייצג ואינו קשור לסוכנות / חברת הביטוח.

הקבוצה מתגאה במתן שרות אמין ואדיב והכרות מקצועית נרחבת עם ענף הביטוח. לסוכנות נגיעה כמעט בכל הענפים השונים והמעוניינים יוכלו לרכוש דרכה ביטוח רכב, דירה, תאונות אישיות, קרנות פנסיה, ביטוח סיעודי, וביטוחים נוספים. בעמוד זה, נרחיב אודות פוליסות ביטוח בריאות אשר מוצעות על ידי קבוצת דריזין לקהל לקוחותיה.

אחריות בסיסית – פוליסת בריאות חדשה

קבוצת דריזין מציגה פוליסת ביטוח בריאות חדשה, המציעה אחריות בסיסית עבור רוכשיה. התכונית תכסה ניתוחים משמעותיים אשר המבוטחים ירצו לבצע באופן פרטי ולא במסגרות המכוסות על ידי ביטוח הבריאות הממלכתי או על ידי שרותי הביטוח המשלימים של קופות חולים. המבוטחים יוכלו לבחור עבור הניתוח את הרופא המנתח, את הרופא המרדים ואת בית החולים בו יבוצע הניתוח.

"פוליסת בריאות חדשה" מכסה עשרים ושניים סוגים של ניתוחים יקרים בניהם:

 • קטרקט, רפואת עיניים.
 • כריתת פרוסטאטה.
 • כריתת שד.
 • צנתר לב.
 • מסתמי לב.
 • מעקפים.
 • ניתוחי מוח.

לקריאה נוספת: ביטוח בריאות לחולי לב

בפוליסה כמובן כלולים ניתוחים נוספים מעבר למצוין לעיל. המבוטחים יוכלו לבצע את הניתוחים הכלולים בפוליסה באופן פרטי בארץ או בחו"ל, בהתאם לצורך, ויזכו לכיסוי מלא בעת ניתוחי השתלות או טיפולים מיוחדים.

כמו כן, כחלק מתנאי הפוליסה יזכו המבוטחים ביעוץ רפואי במקרים של מחלות קשות, בפיצוי חד פעמי במקרה של מוות כתוצאה מהניתוח, ובכיסוי עבור תרופות מסוימות, אשר אינן נכללות במסגרת סל שירותי בריאות.

אחריות מורחבת בפוליסת בריאות

מעבר לפוליסה המוזכרת לעיל, או כהרחבה לה, ניתן לרכוש על ידי קבוצת דריזין אחריות מורחבת להיצע שרותי בריאות הקיימים. רכישת פוליסת "אחריות מורחבת" יזכה את רוכשיה בכיסוי מלא עבור כל הניתוחים אשר יבוצעו באופן פרטי, כמובן תוך שמירת זכותו של המטופל המבוטח בבחירת הרופא המנתח והרופא המרדים, מועד ביצוע הניתוח ובית החולים בו יבוצע ניתוח.

ההרחבות הנכללות ברכישת הפוליסה "אחריות מורחבת" כוללות את הסעיפים הבאים:

 • כיסוי עברו בדיקות מעבדה המתבצעות במהלך ניתוח.
 • כיסוי עבור שרותי ההסעה באמבולנס אל בית החולים.
 • כיסוי עבור מלווה בעת ביצוע ניתוח בחו"ל.
 • כיסוי עבור ביצוע ניתוחים מורכבים, דוגמת לב או מוח. אשר לא ניתן לבצע בארץ.
 • כיסוי בגין השתלות או טיפולים מיוחדים אותם ניתן לבצע בחו"ל בלבד.
 • כיסוי עבור הטסת רופא מומחה לארץ מחו"ל.
 • תקרה גבוהה עבור השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל.

ביטוח בריאות לילדים

קבוצת דריזין מציעה ביטוח בריאות לילדים, פוליסה מיוחדת הכוללו סעיפים המתאימים במיוחד לילדים. הפוליסה כוללת למעשה את כל הסעיפים הנכללים בעת רכישת פוליסת ביטוח בריאות למבוגרים, אך כוללת סעיפים נוספים כמו פיצוי בגן ניוון שרירים, כיסוי עבור טיפולי קלינאית תקשורת, וכיסויים נוספים המבטיחים את הטיפול הרפואי הטוב ביותר לילדכם בשעת הצורך.

למידע נוסף על סוכנויות ביטוח >> סוכנות ביטוח פלתורס

כאמור, קבוצת דריזין מציעה ללקוחותיה מגוון פוליסות בענפי ביטוח שונים ובפרט בענף ביטוח בריאות. חשוב לבצע השוואת מחירים בין חברות ביטוח שונות ובדיקת הפוליסות טרם רכישתה על מנת לדאוג כי הפוליסה תהיה המתאימה ביותר עבורכם ועבור צרכיכם.

לחץ כאן ליצרת קשר וקבלת הצעות משתלמות

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו