תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

ביטוח בריאות לילד - לא הכל כלול בביטוח הממלכתי

ביטוח בריאות לילד, הוא נושא העולה על סדר יומן של משפחות רבות, כאשר נוצרת דאגה למצבו הבריאותי של הילד. כל משפחה תחפש את שירותי הבריאות הטובים ביותר עבור ילדיה ותרצה לבטח אותם, בכדי להיות סבורה בכך שבמידת הצורך יהיו בידיה כל האמצעים לדאוג לבריאותו.

אולם, חשוב להבין כי ילדים מבוטחים בפוליסות שונות, כמו ביטוח תאונות תלמידים, או סל הבריאות הממלכתי והמשלים של קופת חולים וכפל ביטוחים יהיה בזבוז כספי מיותר.

יחד עם זאת, הפוליסות הללו אינן מכסות את כל קשת המצבים האפשריים ולעיתים כדאי לבחון אפשרויות לרכוש ביטוח בריאות לילד, בנוסף לפוליסות הקיימות.

ביטוחים לילדים, לא בחברות פרטיות

לפני שנתייחס לחלקים החסרים בפוליסות אלו, חשוב להבין אילו מקרים הן מכסות, בכדי להימנע מהוצאות מיותרות ולהבין את זכויותיכם. קיימים שלושה ביטוחים כאלו:

ביטוח תלמידים – כל ילד שלומד באחת המסגרות החינוכיות בישראל, מבוטח במקרים של תאונות אישיות. כלומר, כל מצב רפואי שייווצר כתוצאה מתאונה שעבר הילד, בין אם בבית הספר, או מחוצה לו, בין אם בשעות הלימוד, או מחוצה להן – זוכה לכיסוי בפוליסה זו.

הפוליסה מבטיחה כיסוי במקרים של נזקי גוף, לרבות טיפולים רפואיים יקרים, הוצאות על תרופות ומכשור רפואי, צרכים שנובעים מריתוק למיטה לפרק זמן ממושך ופיצוי במקרים של נכות קבועה, או זמנית.

לקבלת הצעות ביטוח בריאות משתלמות, שמתאימות לכם בדיוק
לחצו כאן: ביטוח בריאות

סל שירותי בריאות ממלכתי – לפי חוק ביטוח בריאות, קיימת קשת רחבה של שירותי בריאות הניתנים ללא תשלום, או בהשתתפות עצמית סמלית, למבוטחי קופות החולים. על פי חוק, כל אזרח במדינת ישראל זכאי לקבל בעת הצורך, שירותי בריאות שונים מהקופה בה הוא מבוטח.

ביטוח משלים בקופות החולים – בנוסף לסל הבריאות הממלכתי, פיתחו קופות החולים השונות ביטוחי בריאות משלימים, המציעים כיסוי עבור שירותי בריאות, תרופות ומכשור רפואי שאינם כלולים בסל הבריאות הממלכתי.

קיראו בהרחבה על: שב"ן - שירות בריאות נוסף

סל שירותי הבריאות המשלימים אינו חובה וכל מבוטח יכול לבחור – האם להרחיב את הפוליסה ולקבל כיסוי גם עבור שירותים שאינם כלולים בפוליסה הבסיסית.

ביטוח בריאות לילדים בחברה פרטית

אם כך, נשאלת השאלה, אחרי שסקרנו את כל הביטוחים הללו, כיצד נוצר מצב שחדשות לבקרים מתפרסמות כתבות על משפחות שמכתתות רגליהן ומתדפקות על דלתות שונות, בבקשת עזרה ותרומה, כי אין בידיהן אמצעים לממן הליכים רפואיים שונים להם נזקק הילד.

לעיתים, הסיבה לכך היא שאותן משפחות סמכו יתר על המידה על הפוליסה של קופות החולים, שאינה מכסה חלק גדול מהמצבים.

פעמים אחרות, עלול להיות מקרה בו השכילו אותן משפחות לבטח את הילד בחברה פרטית, אך לא הבינו את כל סעיפי הפוליסה ונפלו קורבן למקרה "חריג", או לא עמדו בתנאי הפוליסה.

לקריאה נוספת: ביטוח בריאות לפגים

חריגים אלו קיימים גם בפוליסות של חברות ביטוח פרטיות. לדוגמא: צורך בביצוע השתלת איברים, כאשר מדובר בהליך רפואי שעלותו עולה לכדי מאות אלפי דולרים. או לדוגמא, ניתוחים שאינם מתבצעים במדינת ישראל וניתן לבצע אותם רק במרפאות פרטיות בחו"ל.

ביטוח בריאות לילדים, ביטוח משפחתי

הפיתרון הוא פוליסת פיצוי בחברה פרטית. בנוסף לביטוחים הקיימים, ניתן לרכוש פוליסה שתכסה ניתוחים במרפאות פרטיות והוצאות רפואיות נוספות שאינן כלולות בפוליסה הבסיסית.

פוליסת פיצוי מבטיחה למבוטח פיצוי מלא עבור כל ניתוח, בין אם היה חלק מסל הבריאות הממלכתי ובין אם בוצע במסגרות הפרטיות.

אפשרות נוספת, שתבטיח את היכולת להעניק לילדיכם את כל הטיפולים הרפואיים הטובים ביותר שידרשו להם, היא פוליסת ביטוח בריאות משפחתית.

קיראו בהרחבה על:
ביטוח בריאות לתינוק שזה עתה נולד

ביטוח משפחתי מכסה גם אירועים בריאותיים של הילדים והוא בהחלט מתאים – בתנאי שהפוליסה עונה על כל הצרכים עליהם עונה ביטוח בריאות לילדים.

לקבלת הצעות ביטוח בריאות משתלמות, שמתאימות לכם בדיוק
לחצו כאן: ביטוח בריאות

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו