תפריט
מי צריך ביטוח פרטי
אובדן כושר עבודה אחריות לרופאים ביטוח חיים ביטוח למאמני כושר ביטוח משפחתי ביטוח סיעודי ביטוח פנסיוני ביטוח תרופות בני גיל הזהב בריאות הנפש השתלות איברים חולי לב חולי סרטן לבטח את הראיה לדאוג לבעלי החיים ליקויי למידה לשמור על הילדים מחלות קשות מקרה מות נסיעות לחו"ל ספורטאי מקצועי וחובב עובדים זרים עולה חדש / תושב חוזר רשלנות רפואית שומרים על השיניים שירות בריאות נוסף – שב''ן תאונות אישיות השוואת מחירים בקליק

מידע על פוליסות של סוכנות ביטוח ברוכשטיין

סוכנות ברוכשטיין עוסקת בכל ענפי הביטוח האפשריים. עבור המגזר הפרטי מציעה הסוכנות רכישת פוליסות בתחומי ביטוח בריאות, סיעודי, רכב, חיים, דירה ועוד.

עמוד זה אינו מייצג ואינו קשור לסוכנות / חברת הביטוח.

נגיעתה של הסוכנות בענף הביטוחים המוצע עבור המגזר העסקי אף הוא לא מבוטל והסוכנות מציעה למגזר זה רכישת פוליסות העוסקות בענף ביטוחי הקבלנים, מנהלים, הסדרים פנסיונים, פוליסות בהתאמה אישית על פי צרכי בית העסק וגודלו, פוליסות בתחום הימי ועוד.

סוכנות ברוכשטיין היא מהוותיקות בארץ ומאז הקמתה בשנת 1968, היא עובדת מול חברות ביטוח גדולות בארץ ומסוגלת להציג בפני לקוחותיה את המיטב מפוליסות שהחברות מציעות ולבצע עבורם השוואת מחירים בהתאם לצרכיו ובשמירה על יחס אדיב, אישי ומקצועי. בעמוד זו, נאמוד את האפשרויות המוצעות על ידי סוכנות ברוכשטיין בתחום ביטוח בריאות.

סעיפים הנכללים בפוליסת בריאות

סוכנות ברוכשטיין מציגה טיעונים משכנעים לרכישת פוליסת בריאות כאמצעי הגנה בעת הצורך למימון טיפולים מיוחדים אשר אינם נכללים במסגרת סל שרותי בריאות ממלכתי או בשרותי הביטוח המשלימים של מגוון קופות חולים בארץ:

 • זמן ההמתנה לניתוחים, מעל לתקופה של שלשה חדשים.
   
 • מצאי מצומצם של תרופות בסל הבריאות הממלכתי ובמימונו.
   
 • אחוז פטירה גבוה במדינת ישראל לאור ולאחר המתנה לניתוח דחוף.
   
 • אבחונים שגויים על ידי גורמים רפואיים בלתי מוסמכים או בלתי מיומנים.
   
 • אחוז האברים מוצעים להשתלה מול הדורשים השתלה הגבוה.

על ידי הצגת טיעונים אלו, ניתן לקבוע כי רכישת פוליסת בריאות כזו או אחרת כמשלימה לסל הבריאות הממלכתי או לביטוחי קופות חולים היא בהחלט לא בגדר מותרות, אלא בגדר חובה אישית כלפי עצמנו וכלפי יקירינו. לאור האמור, נבחן איפה את השירותים הרפואיים להם נהיה זכאים בעת רכישת פוליסת בריאות על ידי הסוכנות.

קיראו: איך להוציא את המקסימום מפוליסת הביטוח?

שירותים הנכללים בפוליסת הבריאות

על מנת לפצות על הכיסויים החסרים בביטוחים הממלכתיים ובביטוחי קופות החולים המשלימים כאמור, תפרה סוכנות ברוכשטיין פוליסת בריאות בסיסית אך רחבה המאפשרת ניהול חיים בלי דאגות לעתידינו או לעתיד ילדינו לפחות בהיבט של קבלת הטיפול הרפואי הטוב ביותר כאשר נזדקק לו, חס וחלילה, ובעת הצורך.

סעיפי הכיסוי הכלולים בפוליסה

 • כיסוי עבור ניתוחי השתלות הכוללות את כל עלות הניתוח בחו"ל ובארץ.
   
 • כיסוי לניתוחים המבוצעים בארץ או בעולם באופן פרטי, הכולל את שכר המרדים ואת שכר המנתח, בחירת המנתח ובית החולים, מועד הניתוח ועוד.
   
 • פוליסה, עד תקרה, המאפשרת מימון של תרופות אשר אינן נכללות בסל הבריאות המלכתי.
   
 • כיסוי שרותי בריאות ללא אשפוז.
   
 • שרותי ביקור רופא בבית המבוטח, כרכישה משלימה לפוליסה.
   
 • שרותי רפואה משלימה, כרכישה משלימה לפוליסה.

בפנייה לסוכנות, תוכלו לקבל פרטים נוספים אודות הרחבות נוספות אשר ניתן לרכוש במסגרת רכישת ביטוח בריאות ומובטח לכם שירות מקצועי ואדיב. עלויותיה של פוליסת בריאות בסוכנות הביטוח ברוכשטיין משתנה על פי הפוליסה וצרכי הלקוח.

כאמור, סוכנות ביטוח ברוכשטיין מציעה ללקוחותיה את מיטב הפוליסות הקיימות בשוק במגוון תחומים כגון ביטוח סיעודי, ביטוח חיים ועוד.

קיראו גם בנושא: ביטוח בריאות נפשי

כמובן גם בתחום פוליסות ביטוח בריאות, אך מומלץ לבצע לפני רכישת הפוליסה השוואת מחירים ולבדוק איזו פוליסה והרחבות יתאימו לצרכיך האישיים.

למידע נוסף והשוואת מחירים חכמה, לחץ כאן:  ביטוח בריאות

ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו!

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך תוך 24 שעות

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו
ttt

קבל הצעה משתלמת עכשיו

פנה/י אלינו
ותתחיל/י לחסוך כסף
פנה/י עכשיו
לבדיקת תנאי הביטוח
* פרטיותך חשובה לנו